Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

Tottenham Hotspurs vs Liverpool: Kto według EA Sports FC 24 wygra?

W meczu Premier League dwie z obecnych czołowych drużyn będą walczyć o pozostanie w zasięgu potrójnych zwycięzców, Manchesteru City.

HQ

Nie można zaprzeczyć, kto jest obecnie najlepszym psem w Premier League, ponieważ obecni zwycięzcy potrójnych koron, Manchester City, są jedyną niepokonaną drużyną w całej lidze. Ale od drugiego do piątego to zupełnie inna puszka robaków, ponieważ cztery zespoły walczą o utrzymanie się blisko City na wypadek, gdyby zespół z Manchesteru stracił punkt i stał się podatny na ataki.

W tym celu dziś po południu zmierzą się dwie z tych drużyn, ponieważ Liverpool pojedzie do północnego Londynu, aby odwiedzić Tottenham Hotspurs Stadium, aby spróbować wyrwać trzy punkty gospodarzom. Ten mecz zostanie rozegrany o 17:30 BST / 18:30 CEST, a jeśli szukacie zwiastuna tego, kto może wygrać, zwróciliśmy naszą uwagę na wyrocznię, którą jest EA Sports FC 24.

Zgadza się, wystawiliśmy przeciwko sobie dwa kluby, aby zobaczyć, kto zwycięży, czy też czeka nas remis. Aby zobaczyć wynik tego wyniku i czy odbudowany Reds Jurgena Kloppa może pokonać odmłodzonego i pozbawionego Harry'ego Kane'a Spurs Ange Postecoglou, wystarczy obejrzeć poniższy film.

HQ

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości