Polski
Gamereactor
wiadomości
Wallace & Gromit: Vengeance Most Fowl

Twórca Wallace'a i Gromita wyjaśnia, dlaczego Feathers McGraw powraca w Vengeance Most Fowl

To jest coś w nazwie, naprawdę.

HQ

Twórca Wallace'a i Gromita, Nick Park, jest jednym z bohaterów animacji poklatkowej i animacji w ogóle. Sekwencja pościgu w filmie "The Wrong Trousers" z 1993 roku jest jedną z najlepszych animacji poklatkowych nakręconych w filmie, a zobaczenie jego powrotu z pełnometrażowym filmem o powrocie Feathers McGraw to wszystko, o co fani mogą prosić.

Jednak początkowo fabuła nowego filmu nie kręciła się wokół Feathers. Zamiast tego dotyczyłby krasnalów. "Gnomy zawsze były częścią świata Wallace'a i Gromita," – powiedział Park w rozmowie z Variety. "Planowałem nakręcić krótki film, może świąteczny półgodzinny program BBC czy coś w tym stylu. Miałem jednak problem z tym, co mogłoby motywować krasnale. Przez lata ludzie pytali: "Czy kiedykolwiek przywiozsz Feathers z powrotem?", ale nie mogłem wymyślić dla tego kontekstu. Nagle wydawało się, że będzie to idealne rozwiązanie fabularne".

I hej presto, Feathers McGraw wrócił. Największy charakter w "Wallace i Gromit" ma teraz powrócić, a film ukaże się jeszcze w tym roku na Netflix.

Wallace & Gromit: Vengeance Most Fowl

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości