Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Everspace 2

Twórcy Everspace 2 ujawnili swój plan działania na 2021 rok

HQ

Deweloper Rockfish Games właśnie ujawnił roadmapę na 2021 rok dla obiecującej strzelanki kosmicznej Everspace 2. Gra otrzymała niedawno swoją pierwszą łatkę, która wprowadziła wiele żądanych przez społeczność funkcji i poprawek. To jednak dopiero początek.

Według twórców gry pierwszy zrzut zawartości ma ukazać się w kwietniu. Wtedy też zobaczymy nie tylko „różne dodatkowe misje poboczne i mini misje", ale także „nowe działania w Ceto i Unii". Do gry zostaną także dodane dwie nowe podklasy statków.

Latem pojawi się kolejna aktualizacja, która przyniesie nowy system zwany Zharkov wraz z nowymi typami wrogów, misjami, aktywnościami, wyzwaniami i towarzyszami. Zwiększy się również maksymalny poziom gracza.

Jeśli chodzi o jesienną aktualizację, zobaczymy jeszcze dwie podklasy myśliwców, nowy region, funkcję szybkiej podróży i wiele więcej.

Everspace 2

Powiązane teksty

0
Everspace 2Score

Everspace 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Pilotowaliśmy statki kosmiczne, walczyliśmy w wojnach, zbieraliśmy artefakty, rozwiązywaliśmy zagadki i poznawaliśmy nowe i znajome twarze w tej genialnej kontynuacji.Wczytywanie następnej zawartości