Polski
Gamereactor
Videos
Critter Café
HQ

Robienie kawy dla fantastycznych bestii - Critter Café Wywiad

Rozmawiamy z Eleanor Gregory, pomysłodawczynią zdrowego symulatora kawiarni Critter Café.

Audio transcriptions

"Cześć przyjaciele, jesteśmy w LA na Summer Game Fest i przyglądamy się grze To chyba najprzytulniejsza i najsłodsza gra, jaką do tej pory widziałem.
Ale jest też bardzo głęboki pod względem systemów i interesującej mechaniki, która została ujawniona właśnie w tym momencie Poranek w zdrowym, bezpośrednim wydaniu. Dziękuję bardzo za dołączenie do nas Eleanor Critter Cafe opowiada o zwierzakach i kawiarni, ale ma o wiele więcej do zaoferowania Jaki jest więc skrót tej gry?
Tak, więc Critter Cafe to gra, w której chodzi o znajdowanie fantastycznych stworzeń znanych jako critters, które potrzebują twojej pomocy i Zbuduj z nimi przytulny dom w swojej kawiarni ratunkowej Ok, i jest wiele opcji dostosowywania zarówno dla twojej kawiarni, jak i postaci."

"Nie wiem o stworzeniach, które dostaję, są jak wstępnie zaprojektowane Co możesz nam powiedzieć o tym, w jaki sposób możesz wyrazić siebie, dostosowując postać i samą kawiarnię?
Tak, absolutnie. Jeśli chodzi o personalizację, naprawdę chcemy promować swobodę ekspresji graczy Więc wszystkie opcje personalizacji gracza są bezpłciowe Nic cię nie blokuje, a także oczywiście odnawiasz swoją kawiarnię."

"więc wiele różnych estetyk mebli i stylów tapet i podłóg, aby dostosować swoją kawiarnię za pomocą dwóch i obejmuje to również Kilka sukienek i naprawdę ładne fantazyjne oczy, naprawdę ładne fantazyjne oczy. Tak, masz to Okej, więc w samej kawiarni musisz radzić sobie z klientami i ich Prośby, a także masz kilka minigier, aby sobie z nimi poradzić Tak Więc kiedy otworzysz kawiarnię, klienci będą mogli przychodzić do zaprojektowanej przez ciebie przestrzeni i będziesz w stanie zarządzać Spełniaj ich prośby poprzez bieganie i opanowanie małych minigier, aby móc zapewnić im najlepszą możliwą wizytę."

"A potem stworzenia wędrują po twojej kawiarni Tak, więc możesz poprosić stworzenia, aby spędziły czas w kawiarni, gdy prowadzisz zmianę Będą tam obecne i będą spędzać czas z klientami, a ludzie zrozumieją pętlę rozgrywki, aby stworki tam były.
Muszą być po pierwsze Tak, uratowani. Tak. Więc z czasem dowiesz się o stworzeniach, które potrzebują pomocy na świecie Więc będziesz w stanie wyjść im na ratunek i wyciągnąć rękę, aby powitać je w przytulniejszym domu w tej kawiarni, skąd?
Utknęły i musisz je uratować. To trochę Zabawne zadanie przygodowe, wychodzisz z kawiarni i idziesz w świat To rodzaj otwartego świata, w którym znajdujesz te portale ma w sobie trochę fantazji, a następnie wchodzisz do czegoś w rodzaju lochu, aby rozwiązać kilka zagadek i Tak Więc znajdziesz te portale na świecie, które możesz otworzyć i wskoczyć do tego Dziwny świat po drugiej stronie, w którym utknęły te stworzenia, a następnie rozwiążesz kilka Zagadki środowiskowe, aby znaleźć drogę przez te szczeliny i uratować stworzenie, które jest po drugiej stronie."

"Opowiedz mi trochę więcej o projekcie samych stworzeń, ponieważ są one bardzo interesujące, niektóre z nich to Inspirowane prawdziwymi zwierzętami, niektóre z nich są naprawdę szalone.
Tak, są ze zwierzętami lub kilkoma inspiracjami Niektóre z nich to nasze własne fantazje na temat prawdziwych zwierząt."

"a potem niektóre z nich są oparte na samych fantazyjnych stworzeniach, takich jak smoki lub feniksy, które są miłe i Jesteście z sumo Newcastle Więc jesteśmy z sumo Newcastle i opublikowane przez tryb tajny Co możecie mi powiedzieć o waszym tle, wygląda naprawdę dobrze?
Animacje cutscenek wyglądają już naprawdę fantastycznie. Dziękuję. Tak Więc to jest krytyczna kawiarnia, projekt, który powstał z mojego pitchu jako projekt game jamowy."

"Miałem mały zespół pracujący nad tym projektem przez cały rok i to było naprawdę niesamowite widzieć, jak się rozwija Wcześniej mieliśmy zupełnie odwrotny kontrast. W tym roku ukaże się również desperackie 66 Wiesz, mamy coś w rodzaju zdrowego, a potem są mniej zdrowe, być może Więc tak, to dla nas rok. Tak, a co z tymi przerywnikami filmowymi, grafiką i sposobem, w jaki wygląda świat?
Przedstawiony jest naprawdę tak, jak wygląda."

"Już teraz wygląda dobrze. Wygląda naprawdę dobrze od strony otwartego świata. Dziękuję bardzo Tak, na pewno wam to przekażę, zespół wykonał niesamowitą pracę nad stworzeniem naszego kodu w zdrowym, przytulnym stylu Wiesz, że to są twoje kolory skarpet i ten styl chibi. Więc tak, jesteśmy z tego naprawdę zadowoleni A jak się czujesz po ujawnieniu tego wcześniejszego poranka i Kilka reakcji, które już otrzymałeś, ponieważ to było bardzo, to było niesamowite Wszyscy byli tacy uroczy i miałeś tak pozytywną reakcję. Jak wspomniałem, zaczęło się to jako mój własny projekt game jamowy Więc to było absolutnie nierealne zobaczyć dziś rano zwiastun gry w bezpośrednim przekazie."

"Więc tak, to było niesamowite i jaki jest status projektu, jak powiedziałem, już wygląda fantastycznie Kiedy wydacie grę na jakich platformach? Jakie są szczegóły wydania?
Chcemy wydać grę w tym roku na PC i Switcha Fantastycznie. Dziękuję bardzo za twój czas Eleanor i miłego oglądania. Tak. Dziękujemy, że nas odwiedziłeś"

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej