Polski
Gamereactor
Videos
Kunitsu-Gami: Path of the Goddess
HQ

Ożywianie japońskiego folkloru - Kunitsu-Gami: Path of the Goddess Wywiad

Graliśmy w nową strategiczną grę akcji firmy Capcom i mieliśmy okazję porozmawiać z jej reżyserem Shuichi Kawatą i producentem Yoshiaki Hirabayashi o jej inspiracjach i o tym, czego możemy się spodziewać w przyszłym miesiącu.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w Gamereactor. Jak widzicie po wspaniałej konfiguracji, którą tu mamy, jestem na stoisku Capcom i właśnie widzę Kunitsugami i cóż, dowiemy się trochę więcej na ten temat, ponieważ jestem tutaj z dwoma wspaniałych deweloperów odpowiedzialnych za grę. Teraz, zanim to zrobimy, po prostu zanurzymy się w grze. Po pierwsze, jest to bardzo żywa, jasna, dość niezwykła gra."

"gra. Opowiedz mi więc trochę o Kunitsugami. Co to za gra, która przynosisz na stół?
Tak, Kunitsugami Path of the Goddess to nowe IP od Capcom. Łączy w sobie akcję i strategię, łącząc je w jedną całość i dostarczając nową rozgrywkę."

"doświadczenie użytkownikom, którzy dostaną tę grę w swoje ręce.
Opowiedz mi trochę o inspiracjach stojących za tą grą.
jaka historia za nią stoi? Skąd wziął się pomysł na Kunitsugami?
Wiele inspiracji pochodzi z japońskich mitologii i podań ludowych."

"to właśnie na nich w dużej mierze opiera się Kunitsugami.
I powiedz mi trochę o sposobie, w jaki udało ci się połączyć rodzaj rodzaj prawie strategicznej obrony wieży lub tak, strategicznych systemów obronnych z rodzajem walki hack-and-slashy. Jak udało ci się połączyć te dwa elementy?
sytuacje?
Byli bardzo ostrożni, aby nie uczynić gracza zbyt silnym lub zbyt słabym ponieważ przeszkadzałoby to w tworzeniu ekscytującej rozgrywki."

"doświadczenie. Byli więc bardzo ostrożni, aby nie sprawić, że gracz zbyt silnym lub zbyt słabym.
I powiedz mi trochę o stylu graficznym, który tutaj wybrałeś. Jest bardzo uderzający, bardzo żywy, dużo kolorów. Opowiedz mi trochę o tym, jak to powstało o. Ponownie, rodzaj inspiracji, które za tym stoją, tego rodzaju transakcje."

"Gra jest również oparta na japońskim ukiyo-e, tradycyjnym stylu sztuki.
Schemat kolorów jest również oparty na tradycyjnej japońskiej epoce Edo.
I weszli w to, naprawdę wyobrażali sobie, jak by to wyglądało, gdyby osoba przyniosła aparat fotograficzny do epoki Edo, aby zrobić zdjęcia, a oni przekształcili to w grę."

"Opowiedz mi trochę o wrogach, których tu masz. W jaki sposób upewniłeś się, że wszyscy są wyjątkowi i wyróżniają się? I w jaki sposób zastosowałeś ten rodzaj filozofii projektowania również do szefów?
Byłem bardzo ostrożny, jeśli chodzi o inspirację japońskimi yokai."

"W języku japońskim nazywamy je mononokami. I od tych tradycyjnych mononoków, Kawata-san, tworzyłem osobiste projekty i dostosowania z jego inspiracji i czyniąc z nich w pewnym sensie bardziej nowoczesny styl sztuki.
Taki był więc cały projekt."

"Opowiedz mi trochę o mechanice budynku bazowego, którą tu masz.
Sposób, w jaki musisz budować struktury, musisz uwolnić ludzi zasadniczo, przekształcić ich w role, do których chcesz, aby pasowali, a następnie umieść ich strategicznie, aby pomóc pokonać wrogów, którzy są rzucanych na ciebie."

"Gra pozwala graczom naprawdę dostosować sposób, w jaki chcą strategować z grą. Począwszy od ratowania mieszkańców wioski przed splugawieniem i przydzielanie im ról, które określają walkę w zwarciu lub ataki z naprawdę daleko. Więc pozycjonując ich w taki sposób, abyś był w stanie łatwo walczyć i podbić scenę."

"Tylko ze względu na, oprócz strategii, możesz również wykorzystać urządzenia, które możesz przebudowywać i naprawiać, aby w pełni dostosować sposób chcesz podbić scenę.
I ostatnie pytanie, w przyszłym miesiącu ukaże się prawie każdej platformie, o której możesz pomyśleć, w tym Game Pass."

"Dlaczego zdecydowaliście się przenieść Kenitsugami do Game Pass?
Co dzięki temu możesz osiągnąć, a czego nie mógłbyś zrobić bez Kenitsugami?
uruchomienia go na Game Pass?
Ponieważ jest to nowe IP, chcieliśmy, aby jak najwięcej użytkowników miało szansę zagrać."

"w tę grę. Począwszy od Xbox Game Pass, Xbox Series X i S, Xbox One, PlayStation 5, PS4, Steam, a także PC. Poprzez wszystkie te platformy chcieliśmy ludzi, aby naprawdę mieli szansę wypróbować tę grę i doświadczyć nowego wrażeń, które ta gra ma do zaoferowania."

"Cóż, to było Kenitsugami. Ponownie możesz to sprawdzić wkrótce. Nadchodzi 19 lipca na wszystkich platformach, o których wspomnieliśmy.
Aby uzyskać więcej informacji o grze, pamiętaj, aby być na bieżąco z lokalnym Region wypożyczalni gier. Dzięki chłopaki."

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej