Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Summer Game Fest Rozpakowywanie i rozpakowywanie worków z łupami

Przyjrzymy się niektórym gadżetom i gadżetom, które otrzymaliśmy podczas naszego pobytu w Los Angeles za Summer Game Fest.

Audio transcriptions

"Ok, witajcie w naszym lofcie w LA. Ładne tło. Tło nie jest ważne teraz. To, co jest ważne, to wszystkie rzeczy, których nie będziemy w stanie przywieźć z powrotem w naszych samolotach, ponieważ jest to po prostu dużo miejsca, dużo przedmiotów i kilka naprawdę fajnych rzeczy, niektóre z innych rzeczy nie obchodzą nas zbytnio, ale my nie wiemy co z tym zrobić. Być może możemy, nie wiem, rozdać je. Być może warto powiedzieć, że zanim przejdziemy dalej, nagrywamy to z wyprzedzeniem."

"rozpoczęciem naszego ostatniego dnia, więc prawdopodobnie nie jest to wcale, tylko pokazuje ilość czegoś w rodzaju tatuażu na wiele sposobów, które otrzymujesz na tych wydarzeniach ale nie, pokażemy ci to. Mamy ich dużo, więc od czego chcesz zacząć?
od czego chcesz zacząć, Dov? Myślę, że zaczniemy od torby. Mamy po jednej, widziałeś kiedy poświadczenia, wszyscy dostaliśmy bilet. Więc, co to jest? To jest to."

"To mała minifigurka Discord Nitro. Spróbuję ją szybko wyrwać. To handboxing, światowy exclusive, światowa premiera.
Tak właśnie to robimy, wiesz. Zaczynamy. Ponownie, to dużo opakowań dla tylko jednego mały koleś. No proszę, wypada. Proszę bardzo, Discord Nitro. Co powiesz na to?
Jesteś słodki, tak. Więc w zeszłym roku nie mieli tak wielu toreb z łupami, więc ty musiałeś być naprawdę szybki i wiedzieć, co zdobyć, w przeciwnym razie przegapiłbyś to."

"Hello Kitty. Hello Kitty, a to tak naprawdę podwójne Hello Kitty, wierzcie lub nie.
Hello Kitty Island Adventure, trochę okularów przeciwsłonecznych, trochę naklejek. Trochę tego jest objęta embargiem. Chodzi mi o to, że jeśli mówimy o grze, to jest to chyba tylko Hello Kitty licencja. Widzieliśmy już kilka takich rzeczy, więc mamy, nie wiem, ja Myślę, że to może być naklejka, nie jestem pewien, ale Hyper Light Breaker."

"Widziałeś tę grę? Widziałem, widziałem. Porozmawiamy o niej kiedy indziej. IM8 bit thing, kilka, myślę, że to też naklejki. Kilka rzeczy z Monster Hunter Wild i, och, UFO 50 jako cóż. To dziwna gra niezależna, w którą miałem okazję zagrać. Chcesz o niej porozmawiać? Mnóstwo rzeczy. Delta Force, więc masz to. To interesujące, ponieważ masz to w pasku torbie, a ja mam to, możesz, proszę, potrzymać, ok. To są, tak, naklejki. Naklejki są modne w tym roku, ale mam też tę czapkę, którą mogę, i tę torbę, która jest naprawdę, naprawdę dziwna. Nie wiem jak jej używać. To jest jak, to znaczy, to brzmi militarnie, kiedy idziesz jak, chlup, chlup, chlup, chlup, chlup. Założę się, że wpuściliby cię z tym do teatru na YouTube."

"Nie ma złych worków. Połóż na ziemi. To znaczy, jest coś w środku, ale naprawdę nie wiem jak to otworzyć. Być może. O, tak. Więcej rzeczy. To jest rzeczywista waluta. To jest rzeczywista waluta, którą otrzymujesz w grze. Tak na wszelki wypadek. Kolejny pakiet. Na wszelki wypadek, gdybyśmy nie dostali torby z paskiem, mamy więcej naklejek, a to jest fajne. To jest jak książka artystyczna czy coś takiego. Na przykład książka artystyczna czy coś, dokładnie, i tak, nie rozpakuję całej rzeczy, ale wiesz, Mówiąc o wojsku, skoro już przy tym jestem, mogę wam też powiedzieć, że byłem w Treyarch. Więc, w Treyarch, dostałem, jak to nazywasz? Beanie? Bonnie? Beanie? Ta czapka, która jest całkiem fajna. Mam zamiar podarować ją mojemu bratu. Czy oni w ogóle wspomnieli, jak się nazywa frakcja? A może to zostało utajnione? To jest zredagowane i porozmawiamy o Xbox showcase gdzie indziej, ale ja Nie podobało mi się, że cały czas mówili Activision, a nie Treyarch. To był Treyarch podczas tego gry, ale podczas oficjalnej prezentacji cały czas mówili Activision. Wiem, że to jest jak, nazywają to Cerberus w niektórych starych grach. Po prostu nie byłbym w stanie tego powiedzieć. Nie słyszałem a potem dostałem najdziwniejszą koszulkę w historii. Szczerze mówiąc, nie wiem jak ją nosić. To wyglądała fajnie, kiedy ją otworzyłem, ale to jest jak średni rozmiar. To koszulka dla dzieci, teraz to. To będzie tutaj i czułem się bardzo dziwnie. Nie wiem, czy tego użyję, jako piżamy czy coś. Naprawdę dziwnie. To jedyny łup, jaki dostaliśmy od Treyarch. Miałem to Coś z okazji rocznicy Tetrisa. 40. urodziny, wszystkiego najlepszego, Tetris. To naprawdę fajna czapka. To jest naprawdę ładna czapka. Mam też ten kubek, który jest kubkiem do grania. Tak, ma ładowarkę USB-C, więc możesz napić się kawy, latte macchiato, oczywiście pistacjowej. A potem możesz iść jak to, a potem w ogóle nie idziesz do pracy. A sama torba jest naprawdę ładna, ze wszystkimi..."

"Dla wszystkich miłośników torebek, kolejna torba do kolekcji. Tak, tak, tak.
Kontynuujmy z tą oficjalną torbą. Zabierzmy skarpetki z drogi. Skarpetki.
A więc, oficjalne skarpetki Summer Game Fest w tym roku. Dostaliśmy parę w zeszłym roku. Mogę powiedzieć, że to nowe model. To nowa wersja, jakby nowa kolekcja, wiesz, wiosna, lato 2024. Cóż, to warta bardzo dobrej jakości. Tak. Więc wrócą ze mną do domu. Były jednak bardzo małe, więc musiałem dać je mojej kobiecie. A potem skarpetki do gier Netflix, które Netflix ma w swojej ofercie."

"absolutny przypał na Summer Game Fest w tym roku, więc. Kiedy je założysz, wydają dźwięk.
Próbowałeś tego? Dokładnie, idziesz, ba-boom. Nie zaglądałem jeszcze do tego pudełka, ale jest tam napisane że to stojak na słuchawki Standium. Więc szybko się temu przyjrzymy. Wciąż stoję. Samsung Gaming.
Plastik Samsung Gaming. Tak, nie zamierzam tego składać. Phantom Blade Zero, od Gra Folk Over S. Ostrze do golenia, czy? Chyba po prostu... O, patrzcie, jest... O, demo sterowania."

"Interesujące. Ale nie, tak, jakaś grafika, na to wygląda. Pocztówki. Tak. Uwielbiam tego gościa.
Kocha kung fu. Uwielbiam go. Pierwszy potomek. Możemy tu zrobić trochę podwójnego Pierwszego Potomka, prawda? Myślę, że to... Czy to jest etui na iPhone'a lub iPada? Myślę, że tak, prawda?
Interesujące. To trochę... To ryzykowne, bo wiesz, rozmiar byłby... Różniłby się od każdego..."

"Tak, ja też nie mam iPada, więc raczej nie przyda mi się w szczególności, ale mimo wszystko fajnie.
Pozostaniemy przy sprawie Pierwszego Potomka, ponieważ z mojego spotkania odesłali mnie do domu z termosem.
Jest to dla mnie interesujące, ponieważ z termosami wiąże się trochę historii na Summer Game Fest, ponieważ kiedy w zeszłym roku prezentowałem tutaj Alan Wake 2, miałem dostać termos, ale Remedy skonfiskowało je wszystkie przez służby celne, więc nie dostałem swojego termosu, ale w tym roku już go mam."

"Więc... Termosy to nowe kubki, które były nowymi koszulkami w branży gier wideo. Wszyscy dostaliśmy na początku czarne koszulki z logo, potem wszyscy dostaliśmy kubki na kawę, a potem wszyscy dostaliśmy termosy.
chyba od dwóch lat. Tak, i wiesz, w temacie Pierwszego Potomka, wysłali również fajny mały wentylator, wiesz. Działa! Jest zasilany przez USB. Bardzo przydatny zwłaszcza w LA, gdy jest ciepło."

"Jestem fanem twojego wentylatora i byłeś tu bardzo ciepły. W rzeczywistości było chłodno, ale dla niego było to około 40 stopni, więc...
I ostatnia rzecz, mamy kolejną małą przypinkę Hyper Light Breaker, a potem kilka przypinek Netflix, które mamy, tak, kilka różnych gier.
Myślę, że jedną z nich jest Arranger."

"Arranger?
W prawym górnym rogu.
Jest! Piękna gra. Porozmawiamy o grach, ale absolutnie urocza gra Nintendo.
A oto rzeczywista torba z nagrodami, która jest jak duża torba, więc proszę bardzo. Oto prawdziwa torba z nagrodami na Summer Game Fest i kilka innych gadżetów, które szybko wam pokażę. Czapka Monster Jam Showdown, Właściwa czapka truckerka z takim czymś z tyłu, wiesz, więc..."

"Nie jest ci za ciepło, prawda?
Możesz umieścić wentylator z tyłu, w ten sposób, a on przejdzie.
Mam tutaj naprawdę wysokiej jakości termos Yeti, z marką New World Aeternum, więc wiesz, całkiem fajny.
Mój, wiesz, to bardzo wysokiej jakości termos, ale nie jestem pewien, czy uda mi się go zabrać do domu."

"Jest dość duży. Zobaczymy.
Czuję się już źle z tym wszystkim.
I trzymając się tematu Amazona, dostałem też ładny, uroczy notatnik od Throne & Liberty.
Dobrze to wygląda."

"To naprawdę bardzo wysokiej jakości mały notatnik. Wiesz, kolorowe strony i w ogóle, bardzo ładnie.
I ostatnia rzecz ode mnie, podwójne uderzenie od ludzi z Reflektor w odniesieniu do Unknown 9 Awakening.
Robią jakby multimedialne podejście do swojej gry.
Nie wiedziałem o tym."

"Tak, więc nie chodzi tylko o grę. Mają komiksy, mają wszystkie te różne rzeczy, sposoby opowiadania historii, a wszystko to jest powiązane tematycznie.
A gra wychodzi w... Chyba jeszcze nie ustalili daty, ale na pewno jeszcze w tym roku.
Ale możesz już zacząć doświadczać historii z komiksem."

"Pozwól mi to pokazać. Pozwól mi to pokazać. Tak.
Bardzo dobry mały komiks, naprawdę.
I mają wiele planów. Mają nawet podcasty, które robią.
Pełen sezon podcastów już się ukazał."

"A wiecie, to główną bohaterką gry z Unknown 9 Awakening jest grana przez wiedźmy Anya Chilotra.
Tak, i ona jest właściwie lokalna dla mnie.
Urodziła się w Wolverhampton, gdzie siedzibę ma klub piłkarski, któremu kibicuję.
Więc wiesz, zatoczyłem pełne koło."

"Ostatnia rzecz ode mnie, trzymając się tematu Unknown 9.
Dostałem też to od nich.
Po pierwsze, torba jest śliczna.
Znowu nie jestem pewna, co z nią zrobię, czy w ogóle do mnie wróci."

"Ale to fajna mała torba.
A potem portfel.
Więc to jest w porządku portfel, wiesz, to jest w porządku portfel jakości.
Miałem jeszcze jeden portfel, ale nie mogę Ci go pokazać."

"Cóż, prawdę mówiąc, prawdopodobnie złamaliśmy wiele embarg w odniesieniu do...
Cóż, nie, jeszcze tego nie opublikowaliśmy.
Powiedziałbym, że przedmioty tutaj nie są w ogóle objęte embargiem.
Dotyczą licencji i gier, o których nie możemy jeszcze mówić."

"Ale powiedziałbym, że każdy i jego matka już to nagrali.
Więc możesz pokazać również to.
Mam po nią pójść?
Tak."

"Światowa premiera objęta embargiem poufności Kim Is Gonna Kill Us.
Szybko do przodu do Bena.
Więc wszyscy wiedzą, że to nadchodzi.
Dragon Ball."

"Dragon Ball Sparkling Zero.
Nazwałem go Sparkling Zero ze względu na kolor.
Tak, to samo tutaj.
Sparkling.
Osobiście uważam, że Sparkling brzmi lepiej, ale nie jestem fanem Dragon Balla."

"To tak jak z błyskawicą i piorunem.
Błyskawica brzmi jak...
Nie pokażę Ci tej karty, ponieważ dotyczy ona rzeczy, które nie dotyczą opinii publicznej.
Ale pokażę ci, co jest w pudełku."

"Co jest w pudełku?
To ładny, mały portfel.
Jeden z tych fantazyjnych, w których karty się nie mieszczą.
Wchodzą od góry."

"To nie jest część oficjalnego Swap Bag.
Chcę to teraz.
Tak, myślę, że wkładasz je w ten sposób, a następnie pociągasz w ten sposób, a to popycha je do góry i możesz wyciągnąć karty.
Więc to jest bezpieczne."

"Również dla wizytówki, jak sądzę.
Masz wizytówkę?
A potem idziesz jak, zrób to, zrób to, pokaż to, pokaż to.
To miła, mała rzecz."

"Fajny mały portfel.
Ładne małe pudełko.
Niezły sposób na pochwalenie się kolekcją Dragon Ball.
Więc tak, dobre małe Boże Narodzenie w czerwcu, które tu mamy."

"Wiele rzeczy, które prawdopodobnie nie będą mogły z nami wrócić.
Mamy tylko po jednej walizce.
Powiem, że w tym roku mamy więcej łupów niż w zeszłym roku.
I myślę, że to dobrze."

"W zeszłym roku nie było tak dobrze, ale dostaliśmy książkę artystyczną Cyberpunk 2077, która była bardzo, bardzo luksusowa, fantazyjna.
Ale poza tym jest naprawdę fajnie.
Zanim pójdziesz, mamy dla ciebie jeszcze jedną rzecz.
Zupełnie o tym zapomnieliśmy."

"Rozdawali je wszystkim.
Dla każdego, kto wybiera się na prawie każdy rodzaj Xboxa, myślę, że tak było, z wyjątkiem pierwszej rzeczy, którą zrobiliśmy.
Ale tak czy inaczej, to jest fajna mała kurtka, którą nam przysłali, albo dali.
Ma na sobie cały ten branding Xbox."

"A potem na jednym rękawie jest Bethesda i zgaduję, że to odpowiednik Activision.
Redacted.
Zredagowane, przepraszam.
Blizzard, a następnie Xbox Game Studios."

"Wszystkie mają naszywki na rzepy, więc możesz je przesuwać w górę lub w dół, lub po prostu usunąć, gdy studia zostaną zamknięte.
Dziękuję, Bethesda.
Dziękujemy za waszą służbę.
To interesująca kurtka, ponieważ jest..."

"Wygląda jak pasywne umiejętności dla twojej postaci, które usuwasz...
Tak, i mamy kieszenie, ale się nie zamykają.
Nie działają.
Nie zamykają się."

"To interesująca kurtka.
Prać w pralce na zimno z jasnymi kolorami, nie wybielać.
Fajnie, jeśli lubisz kurtki.
Roztopi się."

"Dokładnie.
Pozwól, że pokażę...
Tak.
Wygląda na to, że każdy dostał jeden z nich.
Poszedłeś albo na pokaz, albo na jeden z miksów, albo coś w tym stylu, które organizował Microsoft."

"W wielkim, fantazyjnym teatrze, który zrobili.
I nie pracują kieszenie.
Tak.
Przypadkowo jedyną rzeczą, której nie możesz zedrzeć, jest rzeczywisty branding Xboxa, ale możesz zedrzeć wszystkie inne."

"Nieźle.
Tak."

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej