Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Ubisoft Forward wyświetleń z Belasco Theater w Los Angeles

Ben i David dzielą się swoimi przemyśleniami na temat niedawnego pokazu Ubisoftu wkrótce po jego zakończeniu, a wszystko to w oparciu o opinie i przemyślenia po obejrzeniu programu na żywo i osobiście w Belasco Theater w Los Angeles.

Audio transcriptions

"W porządku, jesteśmy przed speederem Kay Vess, motocyklowym speederem, który jest naprawdę fajny.
Spójrzcie na to. Ponieważ właśnie uczestniczyliśmy w prezentacji Ubisoft Forward, która, jak sądzę, była naprawdę fajny pokaz pod względem tego, jak wyglądał. Nie było jednak zbyt wielu niespodzianek. A my o graniu i zobaczeniu Gwiezdnych Wojen, Księcia Persji, jeszcze nie Piasków Czasu i oczywiście Assassin's Creed i przeprowadzić wywiad z deweloperami. Więc tak, porozmawiajmy trochę trochę o pokazie i jakie były twoje najważniejsze punkty, Ben?
Cóż, chciałbym przede wszystkim zacząć i po prostu porozmawiać o tempie."

"i sposobie, w jaki to zrobili. Lubię, kiedy nie rozmawiamy zbyt daleko w czasie.
Wiesz, program jest bardzo skoncentrowany na tym, co nadchodzi w tym roku, co prawdopodobnie nadejdzie na początku 2025 roku. I to było naprawdę wszystko. Wiesz, tak, mieliśmy sprawę z Piaskami Czasu, którą sam uważałem za trochę chybioną. Chodzi mi o to, że znaliśmy że jest w fazie rozwoju od tak dawna, że samo zobaczenie zwiastuna było dla mnie trochę dziwne, jak kinowy zwiastun z datą."

"To wciąż nadchodzi, prawda? To wciąż nadchodzi. Nie spodziewałbym się tego kiedy wydali już dwie gry Prince of Persia. Ale tak, po prostu, hej chłopaki, to wciąż nadchodzi, prawda?
Dokładnie. Właśnie temu to służyło. Ale dla mnie, lubię, kiedy trzymamy rzeczy blisko, prawda? W tym roku odbędą się dwie duże gry, dwie bardzo duże gry, które w pod wieloma względami są większe niż wiele innych gier wydawanych przez innych wydawców."

"Więc, wiesz, mamy Star Wars Outlaws i mamy Assassin's Creed Shadows, oraz to jest w zasadzie to, o czym jest ten program. Było tam też kilka innych rzeczy, oczywiście, kilka innych ekscytujących ogłoszeń i tak dalej, ale głównie było to jak tutaj kawałek rozgrywki dla obu tych gier. Oto, co zamierzasz zrobić. Oto deweloper na scenie, mówiący wam, jak to jest i wyjaśniający to. Wiesz, to jest dokładnie czego oczekujesz od takiej prezentacji. Na przykład, wiesz, możemy porozmawiać o 2025 roku i i później na Gamescomie. Możemy porozmawiać o tym na TGA lub czymś podobnym, albo jeszcze dalej."

"w dół linii. Star Wars Outlaws wychodzi w sierpniu. Chcę wiedzieć więcej na ten temat i to właśnie dostałem. Więc byłem z tego całkiem zadowolony. Jeśli chodzi o to, o czym mówiłeś na początku, to mam na myśli Assassin's Creed Shadows, oczywiście. Jestem wielkim fanem Assassin's Creed, więc oczywiście to właśnie ta gra mnie wyróżniła. Ale było wiele rzeczy tam. Uwielbiam Ubisoft, więc jest dla nich piłka nożna. Więc wiesz, wszystkie były całkiem niezłe."

"dobre ogłoszenia. Dla mnie to się wyróżniało. Myślę, że to pierwszy Assassin's Creed, w którego zagram od 10 lat. Myślę, że wygląda świetnie. Japońskie otoczenie, sposób, w jaki możesz podejść, wiesz, zdecydować, jak podejść do każdego kroku misji. Myślę, że to fantastyczne. I myślę, że Gwiezdne Wojny wyglądały naprawdę, naprawdę dobrze. Zobaczymy."

"Widzieliśmy trochę rozrywania ekranu, ale myślę, że wiesz, zaraz w to zagram i podzielę się dalszymi, głębszymi wrażeniami. Więc, tak. Wiesz, dla Xbox i dla Summer Game Fest powiedziałem coś o dźwięku. To był strzał w dziesiątkę. To było fantastyczny dźwięk, fantastyczna prezentacja. Velasco to ładny teatr. Byliśmy trochę trochę zaparkowani. Było trochę ciasno, ale naprawdę podoba mi się to, jak Ubisoft wie, jak wyciągnąć z pokazu. Naprawdę mi się to podoba. Bardzo podoba mi się występ muzyków na żywo."

"Naprawdę podoba mi się to, że umieszczają deweloperów na scenie. Ludzki dotyk, sztuka, sposób w jaki to robią - możesz poczuć ich sztukę i talent o wiele lepiej, gdy są na scenie. I Nawet jeśli czytają z promptera, myślę, że to fajny sposób na zrobienie tego. I Robią to w domu Amerykanów, którzy nie wiedzieli, jak to zrobić dla obu Summer."

"Game Fest i Xbox Showcase. Ci Francuzi wiedzą co robią.
Tak, i wiesz, udało im się również poradzić sobie z czymś w rodzaju, powiedzmy, bardziej średniego ogłoszenia całkiem dobrze. Mamy coś w rodzaju krzykliwych i ekscytujących zwiastunów w których pokazywano wszystkie nadchodzące gry w usłudze na żywo. Wiesz, myślę, że było niektóre, które wiesz, dlaczego kładą na nie większy nacisk, ponieważ są nowsze jak Skull & Bones, Crew Motor Fest i X-Defiant. Nie wydaje mi się, żeby to było konieczne uderzają tak mocno, jak byś chciał. Mam na myśli Skull & Bones, szczególnie dlatego, że jest to sezon, w którym już tutaj. To bardziej jak, po prostu sprawdź to. To jest rodzaj tego, co serwują cel. Ale jak X-Defiant, Little Teaser, Learn More July, Crew Motor Fest, oto rok drugi. Avatar. Avatar, dokładnie. Więc wiesz, bardzo podobny do dobrej równowagi między przyszłością, teraźniejszością, a potem trochę drażni do bardzo odległej przyszłości w Prince of Persia, a także Anno, który wygląda dobrze. Nie jestem fanem Anno. Nie zamierzam poruszać tego tematu. Ale wiesz, zbliża się nowy Anno."

"Tak, to też był fajny zwiastun. Więc może to jest sposób na zakończenie tego. To znaczy, chciałbym chciałbym mieć trochę niespodzianki. Chciałbym zobaczyć teraz zwiastun, który dostaliśmy zwiastun Prince of Persia, który nie pokaże niczego aż do 2026 roku. Teaser co do cholery dzieje się ze Splinter Cell lub co do cholery stało się z Beyond Good i Evil 2. Ale wiesz, jeśli zamierzasz zrobić to samo, co z Prince of Persia, ja myślę, że masz do tego tylko jedną kartę. Nie możesz jej użyć trzy razy. Więc to wszystko. Pozwól spróbuj to napisać. Absolutnie nie zamierzam się na to wspinać bo wyrzucą mnie stąd w mgnieniu oka. Jesteśmy dzisiaj chorzy na czas. Tak, To był jednak Ubisoft, więc bądźcie czujni, aby dowiedzieć się więcej na ten temat."

"Dla naszych zapowiedzi."

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej