Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Willow (Disney+)

Willow anulowana po pierwszym sezonie

Disney nie wróci w drugim sezonie przygód Warwicka Davisa i ekipy.

HQ

Ben nie jest jedynym, który uważa, że serial Willow jest zdecydowanie wart sprawdzenia, ponieważ wielu prosiło o więcej po zakończeniu pierwszego sezonu w styczniu. W rzeczywistości nawet Christian Slater chciał wrócić na drugi sezon, ale najwyraźniej tak się nie stanie.

Zazwyczaj bardzo wiarygodny Deadline donosi, że Disney zdecydował się anulować Willow po tym pierwszym sezonie, więc nie dostaniemy drugiego na Disney+. Jednym z głównych powodów jest prawdopodobnie to, że program najwyraźniej nie miał wystarczającej liczby widzów, sądząc po jego wpływie kulturowym i nigdy nie włamał się do top 10 Nielsena dla usług streamingowych. Nie do końca dobrze, gdy Disney+ zaczął tracić subskrybentów.

Co myślisz? Czy Willow zasłużyła na drugi sezon, czy Disney powinien włożyć więcej pieniędzy w The Mandalorian, Andor i inne projekty LucasFilm?

Willow (Disney+)

Powiązane teksty

0
Willow - Odcinki 1 i 2

Willow - Odcinki 1 i 2

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Warwick Davis powraca jako tytułowy czarownik, który zasadniczo rozpoczął swoją karierę.Wczytywanie następnej zawartości