Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K23

WWE 2K23 DLC jest już zapowiadane

Gra ma się ukazać za kilka tygodni.

HQ

Podczas gdy oczekiwanie pozostaje wysokie dla fanów wrestlingu, którzy wkrótce dostaną w swoje ręce WWE 2K23, wydaje się, że deweloperzy z 2K patrzą w przyszłość z kilkoma zwiastunami dla potencjalnych zapaśników DLC.

W nowym obrazie na Twitterze, konto WWEgames opublikowało zdjęcie, które wydaje się odnosić do wielu wrestlerów, potencjalnie drażniąc ich włączenie do rosteru w przyszłości.

Niektórzy z tych zapaśników to nostalgiczne klasyki, takie jak DDP i Carlito, podczas gdy inni to nowi zapaśnicy, którzy nie zostali dodani na czas przed wydaniem, jak Hit Row i Pretty Deadly.

Kogo chcesz zobaczyć w DLC WWE 2K23?

WWE 2K23

Powiązane teksty

0
WWE 2K23Score

WWE 2K23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Rajstopy są założone, mięśnie piersiowe są naoliwione, liny pierścieniowe są zaciśnięte i teraz mogą zacząć się shenanigans. Johan otrzymał propozycję walki w serii WWE 2K, która naprawdę wróciła do biznesu...Wczytywanie następnej zawartości