Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Zack Snyder o zakazanej wersji Rebel Moon: "Seksowna, brutalna, szalona"

"Wszystko jest o 11" w wersji reżyserskiej tej space opery.

HQ

Na mniej niż miesiąc przed premierą nadchodzącej space opery Zacka Snydera Rebel Moon Part One: A Child of Fire (uff), redaktor naczelny jest tak podekscytowany, jak to tylko możliwe. Jednak film, który będzie miał swoją premierę w streamingu 22 grudnia, ma limit wiekowy 13 lat, co może być pewnym rozczarowaniem dla niektórych fanów. Nie oznacza to, że nie ma wersji reżyserskiej z oceną R, bo jest, ale zostanie wydana później. Pomysł polegał na wyeliminowaniu treści dla dorosłych na etapie scenariusza, ale Netflix raczej zachęcił go do zachowania materiału w formacie PG-13 dla potencjalnej wersji reżyserskiej. Według nowego wywiadu jest podekscytowany, że istnieje film PG-13 na taką skalę:

"Jestem bardzo dumny z wersji PG-13, wersji dla szerszej publiczności, ponieważ powiedziałbym, że naprawdę spełnia niesamowity, ponadczasowy, mitologiczny zakres. To, co zrobiliśmy z drugą wersją, jest zabawne i wywrotowe, ponieważ film science-fiction z oceną R na taką skalę nie powinien istnieć.

Następnie Snyder opowiada o tym, jak wygląda wersja z oceną R:

"Napisałem scenariusz w próżni, tak jak normalna estetyka – bardzo twarda, bardzo seksowna, brutalna, szalona, wszystko jest w wieku 11 lat.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ta wersja filmu z oceną "R", ale wygląda na to, że 22 grudnia nadal możemy spodziewać się typowej Snyder-manii. Czy jesteś podekscytowany Rebel Moon?

HQ
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Dzięki, ostateczny termin

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości