Polski
Gamereactor
wiadomości
Fall Guys

Zasoby Fall Guys pojawią się w Fortnite, ale wsparcie będzie kontynuowane

To, że będzie grywalna w Fortnite, nie oznacza, że oryginalna gra jest martwa.

HQ

Epic Games ogłosiło niedawno, że Fall Guys postacie, animacje, zasoby gry i nie tylko wkrótce pojawią się w trybie kreatywnym Fortnite, umożliwiając graczom tworzenie własnych niestandardowych poziomów przy użyciu zasobów beany battle royale.

W rozmowie z Eurogamerem wiceprezes wykonawczy Epic Games, Saxs Persson, uważa, że wprowadzenie Fall Guys do Fortnite było pozytywną rzeczą, ale nie oznacza to, że oryginalna gra jest martwa. "Gdybyśmy zaczęli Fall Guys prace nad grą dzisiaj, zrobilibyśmy to w Fortnite" – powiedział Persson. "Ale jesteśmy tu, gdzie jesteśmy, nie mamy teraz nic do ogłoszenia".

"Naprawdę wierzymy, że magia Fortnite polega na dobrej zabawie ze znajomymi, więc im więcej graczy, im więcej treści, tym więcej zabawy. Tak więc dzięki temu prostemu środkowi korzystne jest dla nas posiadanie wszystkiego w jednym miejscu".

Fall Guys deweloper Mediatonic został mocno dotknięty ostatnimi zwolnieniami w Epic i chociaż gra odniosła ogromny sukces, gdy została wydana po raz pierwszy, po krótkim powrocie na te wyżyny, gdy stała się free-to-play, nie zachowała takiej samej spójności, jak coś takiego jak Fortnite.

Fall Guys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości