Polski
Gamereactor
wiadomości
Batman: Caped Crusader

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z Batman: Caped Crusader

Animowany i mroczniejszy serial o Batmanie dla starszych fanów.

HQ

Jak być może wiecie, DC od dłuższego czasu pracuje nad nowym animowanym serialem o Batmanie, wraz z takimi gwiazdami jak Bruce Timm, J.J. Abrams, Matt Reeves i Ed Brubaker. Chodzi o to, aby powrócić do nieco mroczniejszej i bardziej oryginalnej wersji Batmana, którego poznaliśmy w Batman: The Animated Series - ale teraz przeznaczonej dla dorosłej publiczności.

Seria nazywa się Batman: Caped Crusader, a Timm powiedział wcześniej:

"W pewnym sensie wraca to do pierwotnych założeń serialu, które wymyśliliśmy na początku lat 90. Istniały pewne ograniczenia co do tego, co mogliśmy zrobić, jeśli chodzi o treści dla dorosłych; pod względem przemocy i tematów dla dorosłych. Mój pomysł polega na tym, żeby powiedzieć: "OK, znowu jest rok 1990, tym razem mogę robić to, co chcę, a JJ i Matt mnie wspierają.

Teraz mamy nasze pierwsze oficjalne spojrzenie na serię zdjęć udostępnionych na X, które ujawniają, między innymi, Harley Quinn o wyglądzie bardzo różniącym się od tego, do czego przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach. Potwierdzono również, że premiera serialu na Prime Video odbędzie się 1 sierpnia.

Batman: Caped Crusader
Batman: Caped CrusaderBatman: Caped Crusader
Batman: Caped CrusaderBatman: Caped Crusader
Batman: Caped CrusaderBatman: Caped Crusader

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości