Polski
Gamereactor
artykuły

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

Historia telewizji jest pełna fantastycznych seriali, z których wiele można uznać za niedoceniane, ale jest jeszcze więcej przereklamowanych historii. Wymieniliśmy naszą pierwszą dziesiątkę.

HQ

Istnieje wiele programów telewizyjnych, nad którymi jako naród panujemy i celebrujemy ich błyskotliwość. Ale czy wiele z nich naprawdę jest aż tak wyjątkowych? Wpadliśmy na pomysł i wybraliśmy 10 seriali telewizyjnych, które są przereklamowane z tego czy innego powodu.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

10. Yellowstone

John Dutton jest niesamowicie zły. Beth Dutton jest jeszcze bardziej wściekła. Kayce'a Duttona? Bardzo zły. Rip Wheeler? Super zły. Dana Jenkinsa? Bardzo, bardzo zły, tak jak każda inna postać w najbardziej gniewnym serialu w historii telewizji. Problem z superpopularnym, uznanym Yellowstone polega jednak na tym, że wszyscy są ultra-dupkami, nikt nie jest bliski ani sympatyczny, co sprawia, że cały ten rodzinny gniew jest najbardziej jednostronną historią w sferze telewizyjnej. W każdej sekundzie każdego odcinka chodzi dokładnie o to samo, w ten sam sposób, z tym samym gniewem.

To jest reklama:
10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

9. Ku przestrodze

Dawno, dawno temu telewizyjna wersja ukochanej serii komiksów Roberta Kirkmana była najpopularniejszym programem telewizyjnym na świecie, który wszyscy widzieli i wszyscy kochali. Nie mam jednak wątpliwości, że nigdy nie był zbyt dobry i że, pomijając pierwsze siedem minut pilota, był czymś w rodzaju żartu w porównaniu z fantastycznym oryginałem.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów
To jest reklama:

8. Mandalorianin

Łatwo było mi dać się ponieść emocjom i spędzić wiele długich godzin na przekonywaniu samego siebie, że to, co oglądam w The Mandalorian jest znacznie lepsze niż to, co jest w rzeczywistości, ponieważ Star Wars jest dla mnie w zasadzie jak religia. Ale teraz, gdy czas minął i wróciłem do tej serii, równie łatwo zdaję sobie sprawę, że poza sceną z Jedi Lukiem, większość z nich sprawia wrażenie, jakby ktoś w drogim kostiumie na Halloween grał Star Wars.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

7. Garnitury

Pierwszy sezon uznanego dramatu prawniczego twórcy Everybody Loves Raymond Aarona Thomasa Korsha był zwarty, elegancki, stylowy, zgryźliwy i zabawny w sposób, w jaki Lawyer TV nie był od jakiegoś czasu, ale potem bardzo szybko poszło z górki. Wszystko poza pierwszą rundą stylowego bossowania Harveya Spectora jest całkowicie przereklamowanym gównem.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

6. Biuro (USA)

Brytyjski oryginał Ricky'ego Gervaisa i Stephena Merchanta był, jest i pozostaje genialny, podczas gdy amerykańska kopia przypomina bardziej każdy inny amerykański sitcom z chronicznie przerysowanym Carellem. W porównaniu z oryginałem BBC, wersja amerykańska sprawia wrażenie powolnej, nudnej, niczym niewyróżniającej się okładki.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

5. Jak poznałem twoją matkę

Pomimo zawsze przytulnego usposobienia Jasona Segela i często cytowanego komentarza dupka Barneya Stinsona, łatwo jest odrzucić ten sitcom jako rażąco przereklamowany, ponieważ How I Met Your Mother po prostu nigdy nie był zabawny.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

4. Synowie Anarchii

Kiedy banda pozerów i chronicznie przesadzona postać z fryzurą Pearl Jam próbują nas przekonać, że bawią się w gangsterów motocyklowych Hell's Angels, zwykle trudno nie śmiać się z nieszczęścia. To właśnie w tym miejscu stoję na ukochanym/okrzykniętym Sons of Anarchy, gdzie cała sprawa z małym, głupim gangiem motocyklowym angażującym się tylko w zdradę i nieczystą grę i prawie tylko zabijającym się nawzajem, wewnętrznie, czyni go jednym z najbardziej przereklamowanych thrillerów telewizyjnych wszech czasów.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

3. Sukcesja

Uznany dramat Jesse'ego Armstronga o rodzinie Royów i ich wrodzonej chciwości to mroczna i dowcipna satyra, która w ciągu ostatnich sześciu lat zdobyła więcej nagród niż cokolwiek innego w telewizji. Co jest mniej więcej tak zasłużone, jak gdyby Barbie zdobyła Oscara dla najlepszego filmu podczas gali w zeszłym miesiącu. Dzieje się tak dlatego, że Succession jest najbardziej monotonną rzeczą w telewizji. Każdy odcinek jest o dokładnie tym samym, z dokładnie tymi samymi postaciami krzyczącymi na siebie o dokładnie tych samych problemach. Wściekli członkowie rodziny są źli na siebie nawzajem. Tego rodzaju głupie historie były już widziane niezliczoną ilość razy i tak naprawdę nie ma znaczenia, że gra aktorska jest zwykle bezbłędna.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

2. Przyjaciele

W drugiej połowie lat 90. XX wieku Friends był oczywiście najbardziej dominującym monolitem w świecie telewizji, zabawiając różne grupy docelowe swoją lekką, przewidywalną, przytulną, nonsensowną, a przede wszystkim czystą komedią kumpelską. Patrząc jednak na to z perspektywy czasu, nie ma większego problemu, aby przejrzeć piękną taflę, aby zdać sobie sprawę, że żarty są mniej więcej identyczne w odcinku pierwszym i 100, a bohaterowie nie schodzą dużo głębiej niż do płytkiego końca basenu.

10 najbardziej przereklamowanych seriali wszech czasów

NAJBARDZIEJ PRZEREKLAMOWANY SERIAL WSZECH CZASÓW:

1. Gra o tron

Żaden serial telewizyjny nie jest bardziej jednogłośnie przereklamowany niż adaptacja serialu fantasy George'a R.R. Martina. Całość z 7,000 różnych postaci, dziesiątkami sojuszy, rodzin, rodów, frakcji, gildii, rodów i prawie całkowitym brakiem wspólnego wątku sprawia, że jest to niezwykły pokaz opowiadania historii o niskim standardzie. Fakt, że cały wysiłek był zawsze wkładany w jeden odcinek na sezon, podczas gdy reszta wydawała się po prostu kolczugową wersją dowolnego odcinka Days of Our Lives, w którym poszczególne postacie stały w jasnobrązowych pokojach i rozmawiały ze sobą, tylko utwierdził w przekonaniu, że Game of Thrones pozostaje rażąco przereklamowany.Wczytywanie następnej zawartości