Polski
Gamereactor
wiadomości
Anthem

Anthem zostanie gruntownie przebudowany

Casey Hudson wyjaśnia sytuację.

HQ

O próbie poprawienia jakości Anthem po raz pierwszy usłyszeliśmy już pod koniec ubiegłego roku. Niestety, od tego czasu niewiele się zmieniło w samej grze. Głosy fanów sugerują firmie, by ta szła do przodu i zajęła się innym projektem, jak się jednak okazuje, BioWare nie chce tak łatwo się poddać.

W opublikowanym na oficjalnej stronie studia komunikacie Casey Hudson wyjaśnia sytuację i jednocześnie oznajmia, że Anthem będzie gruntownie przebudowany, praktycznie więc stanie się nową grą - tak przynajmniej sugeruje twórca.

Hudson przeprasza również fanów, wyjaśniając, że dla deweloperów były to zupełnie nieznane wody, ale zawsze zależało im na tworzeniu zróżnicowanych, wielkich światów, co po prostu nie jest proste. Jak zdołaliśmy się przekonać w lutym 2019 roku, w przypadku Anthem nie wyszło.

Czekacie na Anthem 2.0 czy wolelibyście, żeby BioWare zajęło się już nowym projektem?

Anthem

Powiązane teksty

0
Anthem Next oficjalnie anulowany

Anthem Next oficjalnie anulowany

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że cały los Anthema wisi na włosku. Wydawca gry, EA, planował wtedy zebranie, podczas którego miał zdecydować, czy poświęci więcej...Wczytywanie następnej zawartości