Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Ascendant Studios o przyszłych grach Immortals of Aveum: "Myślę, że jest bardzo duża szansa, że coś takiego może się wydarzyć"

Rozmawialiśmy z dyrektorem generalnym dewelopera i powiedział, że zespół jest chętny do kontynuowania eksploracji tego magicznego wszechświata.

HQ

Chociaż musimy poczekać trochę dłużej, aby móc zagrać w debiutancki tytuł Ascendant Studios, Immortals of Aveum, ponieważ gra została opóźniona do sierpnia" target="_blank">opóźnione do sierpnia, my ostatnio miał okazję ponownie zagrać w magicznego FPS-a, i bardzo nas to ekscytowało jego premierą i potencjałem, jaki otwiera dla przyszłych odsłon serii.

W wywiadzie z dyrektorem generalnym Ascendant', Bretem Robbinsem z Summer Game Fest Play Days, Robbins wyjaśnił, że deweloper ma wielkie plany dotyczące serii Immortals of Aveum i ma nadzieję, że będzie miał okazję do dalszej eksploracji wszechświata, który stworzył.

HQ

Zapytany o to, którą część gry jest najbardziej podekscytowany dla fanów, Robbins stwierdził: "To nowy świat, to nowa historia, naprawdę chcę, aby ludzie cieszyli się tą historią i naprawdę wyruszyli w tę podróż z Jakiem, głównym bohaterem, zobacz Aveum po raz pierwszy. To świat, do którego chcę wrócić, mam nadzieję, że w innych grach, a to jest świetne wprowadzenie do niego. Po prostu chcę, aby ludzie naprawdę dobrze się z tym bawili, zakochali się w nim, odkryli wszystko, co w nim jest. Jestem bardzo dumny z tej historii, jestem bardzo dumny z budowania świata, którego dokonaliśmy. Więc nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą. "

Poprosiliśmy Robbinsa o wyjaśnienie w sprawie przyszłych Immortals tytułów, na co odpowiedział: "Zobaczymy. Jest za wcześnie, aby powiedzieć, jeszcze nie wystartowaliśmy. Ale jeśli odbiór gry będzie tak pozytywny, jak to, co widzieliśmy, myślę, że jest bardzo duża szansa, że coś takiego może się wydarzyć. Nie mogę nic obiecać, ale w tym świecie i historii jest o wiele więcej niż to, co powiedzieliśmy do tej pory. "

Czy byłbyś zainteresowany zobaczeniem Ascendant Studios dalszego odkrywania magicznego świata Aveum?

Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości