Polski
Gamereactor
wiadomości
Assassin's Creed Shadows

Assassin's Creed Shadows ' reżyser wyjaśnia, dlaczego tym razem bohaterowie czują się inaczej

W przeciwieństwie do Odyssey i Valhalli, Naoe i Yasuke nie są zasadniczo tą samą postacią, ale z zamienioną płcią.

HQ

Assassin's Creed Odyssey dało nam Alexiosa i Kassandrę. Ten drugi był bohaterem kanonicznym, ale ten pierwszy mogli wybrać ci, którzy chcieli grać jako mężczyzna. Eivor w Assassin's Creed Valhalla był podobną historią, z czym zarówno męska, jak i żeńska wersja odgrywały praktycznie tę samą rolę w fabule gry. Jednak Yasuke i Naoe w Assassin's Creed Shadows to różne postacie, bardziej w stylu bohaterów Assassin's Creed Syndicate.

W wywiadzie z reżyserem gry Charlesem Benoit zapytaliśmy, dlaczego tym razem bohaterowie wydają się być dwiema odrębnymi postaciami. "[To było] głównie ze względu na rozgrywkę" — spytał Benoit. "Na pewno, jak już powiedziałem, z dwoma punktami widzenia, jest to bardzo interesujące, ale w rozgrywce, a także w ich cechach, takich jak Samurai i Shinobi, krzyczą dwa filary serii, walkę i skradanie się."

"Zawsze czuję, że masz wielkie wyzwania, chcesz mieć wpływ i konsekwencje. Więc jeśli nie uda ci się się ukryć, nie możesz po prostu iść i walczyć, i koniec. Musisz się zastanowić, czy lepiej poradzić sobie z tym w walce, czy powinienem wrócić do skradania się, znikając i próbując ponownie?

Jak widzieliśmy w ujawnieniu rozgrywki, Yasuke zdecydowanie nadaje się do bycia bardziej awanturnikiem, podczas gdy Naoe błyszczy w skradaniu się. Zapoznaj się z naszym pełnym wywiadem poniżej, aby uzyskać więcej informacji:

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości