Polski
Gamereactor
wiadomości
Atlas Fallen

Atlas Fallen wprowadza darmową dużą aktualizację Reign of Sand, która pojawi się 6 sierpnia

Zmieni podstawowe systemy gry i wprowadzi więcej zawartości i trybów gry.

HQ

Minął już prawie rok od premiery Atlas Fallen, tytułu ARPG z Deck 13, w który grałem i recenzowałem tutaj. Niezwykłe, ale nieco niewystarczające doświadczenie, w którym stajemy się bohaterem lub bohaterką rozpadającego się świata, w którym ludzie żyją rozproszeni i zdani na łaskę Widm, piaskowych stworzeń pod kontrolą boga Thelosa.

Parafrazując moją ostatnią myśl, nie uważam go za zapadający w pamięć tytuł, ale studio nie przestało nad nim pracować od czasu jego premiery. Wygląda na to, że społeczność wzięła pod uwagę komentarze, aby poprawić rozgrywkę i inne drobne problemy, a wszystko to doprowadziło do Reign of Sand, dużej aktualizacji, która przerabia oryginalne doświadczenie, pojawi się na wszystkich platformach 6 sierpnia.

Reign of Sand dodaje 25 Kamieni Esencji (których główny bohater używa do personalizacji swojej konfiguracji bojowej) i nowych wrogów, z którymi musi się zmierzyć, a także tryb Nowej Gry+ i koszmarny tryb trudności o nazwie "Koszmar Nyala". Ponadto wiele podstawowych mechanik i funkcji rozgrywki zostało zmienionych i twierdzi, że udało im się poprawić tempo i jakość życia.

Czy dasz szansę Atlas Fallen: Reign of Sand ?

Atlas Fallen

Powiązane teksty

Atlas FallenScore

Atlas Fallen

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Wróciliśmy na piaski, aby sprawdzić, czy pokład 13 był w stanie podnieść swój tytuł. Ale czy naprawdę mogą to zrobić?Wczytywanie następnej zawartości