Polski
Gamereactor
wiadomości
Banana

Banana kontynuuje swoją dominującą passę, wyprzedzając New World na liście Top 10 Steam

Po wczorajszym krótkim zapoznaniu się z Dziedzictwem Hogwartu i Baldur's Gate III.

HQ

Najnowsza, gorąca, popularna gra na Steam to coś, co wielu postrzega i ocenia jako trochę oszustwo. Znana jako Banana, gra jest klikerem, w którym po prostu klikasz nieruchomy obraz animowanego Banana (np. Cookie Clicker bez całego dodatkowego tłuszczu i mechaniki/systemów), gdzie możesz dostosować swoje wrażenia, kupując Banana kosmetyki za prawdziwe pieniądze. Mimo to ludzie gromadzą się wokół niego, jakby to był papier toaletowy w środku globalnej pandemii.

Ponieważ po tym, jak gra przekroczyła wczoraj 880 000 jednoczesnych graczy, widząc, jak gra wskakuje na listę top 10 wszech czasów Steam (dzięki, SteamDB) za szczytową liczbę graczy, pokonując Hogwarts Legacy i wyrzucając Baldur's Gate III z pierwszej dziesiątki po drodze, od tego czasu nadal kwitnie.

Banana wspiął się teraz na szczyt 917 272 graczy (w momencie pisania tego tekstu), co oznacza, że przekroczył New World i zajął ósme miejsce na listach przebojów. Ponieważ w tej chwili jest prawie dwa razy więcej graczy sprawdzających Banana niż Elden Ring (pomimo premiery Shadow of the Erdtree ), nie byłoby śmieszne stwierdzenie, że gra FromSoftware nie jest już bezpieczna na siódmym miejscu na listach przebojów z 953 426 graczami.

Czy uważasz, że Banana ma to, czego potrzeba, aby stać się dopiero siódmą grą w historii Steam, która złamała milion jednoczesnych graczy?

Banana

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości