Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Co wiemy do tej pory o dodatku Hearthstone's Murder at Castle Nathria

Kolejne rozszerzenie do gry karcianej Blizzarda zawiera motyw tajemnicy morderstwa. Oto, co dodaje.

HQ

Teraz, gdy gracze są już na bieżąco z zestawem kart Voyage to the Sunken City dla gry strategicznej Blizzarda, Hearthstone: Heroes of Warcraft, kalifornijski deweloper przygląda się kolejnemu zestawowi kart, które zaoferuje. Tym razem motyw oceanu zostanie zastąpiony motywem tajemnicy morderstwa, ponieważ gracze udadzą się do Zamku Nathria, aby rozwiązać sprawę whodunit, która dotyczy morderstwa Sire Denathriusa. Żeby było jasne, nie będzie tu żadnej prawdziwej pracy detektywistycznej, a raczej jest to po prostu motyw przewodni najnowszego zestawu kart, znanego jako Morderstwo w Castle Nathria, który w rzeczywistości zawiera dość ekscytujące nowe dodatki.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Na początek porozmawiajmy o liczbach związanych z tym nowym zestawem. Będzie zawierał 135 nowych kart, które w jej wnętrzu będą zawierały kilka różnych niespodzianek i nowych mechanik, które zachęcą nawet najbardziej wszechstronnych budowniczych talii do przemyślenia swoich strategii. Podobnie jak w przypadku nowych zestawów kart do Hearthstone, po zalogowaniu się ten dodatek nagrodzi graczy natychmiastowym dostępem do zupełnie nowej legendarnej karty, Księcia Renethala, karty, która po raz pierwszy w historii Hearthstone pozwoli graczom rozszerzyć swoje talie z 30 do 40 kart.

Być może myślisz, że jest to ogromna sprawa, ponieważ zasadniczo oznacza to, że każdy gracz, który używa księcia Renethala, otrzymuje dodatkowe 10 punktów zdrowia, a chociaż to prawda, dodatkowe karty, które nosisz, mogą również działać przeciwko twojej zdolności do zadawania szybkich potężnych ciosów obrażeń, ponieważ będziesz wyciągać z talii, która jest znacznie większa i prawdopodobnie wypełniona niższym procentem śmiercionośnych i niszczycielskich. karty, jak w przypadku mniejszej talii. Ale możesz chcieć tej dodatkowej przestrzeni talii, ponieważ Murder at Castle Nathria przynosi również bryłę nowych typów kart i nowe słowo kluczowe.

To jest reklama:

Locations Cards

Ten nowy typ kart pozwala graczom na samodzielne upuszczanie lokacji na planszę gry. Są one rozgrywane podobnie do stronników, ale działają podobnie jak wzmocnienia i są na ogół raczej słabe i łatwe do zniszczenia, nawet jeśli oferują znaczące bonusy podczas gry. Należy zauważyć, że karty te mają jednoturowy czas odnowienia i mają malejącą wytrzymałość, co oznacza, że musisz być coraz bardziej ostrożny ze sposobem, w jaki grasz i używasz ich w bitwie.

Słowo kluczowe: Infuse

Aby dopasować się do dodania kart lokalizacji, Blizzard dodaje również nowe słowo kluczowe, Infuse. Jest to bezpośrednie nawiązanie do zasobów duszy Shadowlands i działa poprzez umożliwienie graczom korzystania z esencji Anima pokonanych kart, aby przekształcić aktywne karty w potężniejsze wersje siebie. Powiedziano nam, że jeśli uda ci się trzymać te karty z Anima i karmić je Animą, dopóki nie zostaną całkowicie przekształcone, grafika karty zmieni się w coś zupełnie nowego.

To jest reklama:
Hearthstone: Heroes of WarcraftHearthstone: Heroes of WarcraftHearthstone: Heroes of Warcraft
Po lewej: Książę Renethal. Centrum: Murloc Holmes. Po prawej: baronowa Vashi

Ale to oczywiście nie cała nowa zawartość nadchodząca wraz z dodatkiem Murder at Castle Nathria. W sumie pojawi się dziesięć nowych legendarnych kart (po jednej na klasę) i powrócą Murloc Holmes. Blizzard nie ujawnił pełnej listy kart do zestawu Murder at Castle Nathria, ale deweloper podał datę premiery, kiedy pojawi się dodatek, a będzie to 2 sierpnia 2022 roku. Tak więc, w takim przypadku, spodziewaj się więcej wiadomości związanych z nadchodzącym rozszerzeniem dość szybko.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości