Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Crossplay dla Lords of the Fallen został tymczasowo wyłączony

Tryb współpracy i PvP jest nadal aktywny dla graczy na preferowanej przez nich platformie.

HQ

CI Games ogłosiło, że tymczasowo wyłączyło crossplay dla Lords of the Fallen po otrzymaniu opinii graczy. Zgodnie z ostatnim postem, tryb współpracy i multiplayer PvP jest nadal aktywny dla graczy na preferowanej platformie.

Nastąpiło to po tym, jak CI Games ogłosiło, że będzie pracować nad łatką naprawiającą problemy z wydajnością w wersji gry na Xboxa. W oświadczeniu CI Games napisano: "Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim twórcom treści, którzy współpracowali z nami, aby umożliwić szybkie wdrażanie poprawek, aktualizacji i ulepszeń wydajności przed jutrzejszą ekscytującą premierą Lords of the Fallen".

W związku z tym gracze PC i PlayStation 5 będą mogli cieszyć się grą zgodnie z przeznaczeniem. Wersja Xbox jest obecnie aktualizowana, doprowadzając ją do poziomu równości z innymi platformami, a łatka zostanie wydana w najbliższych dniach. "

Problemy z wydajnością były krytyką, którą zauważyliśmy w naszej recenzji gry 8/10. Zakończyliśmy naszą recenzję stwierdzeniem: "Miejmy tylko nadzieję, że problemy z wydajnością gry zostaną załatane przed wydaniem, ponieważ obecnie stanowią dodatkowy element frustracji w grze zaprojektowanej do testowania twojej cierpliwości".

Lords of the Fallen

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości