Polski
Gamereactor
artykuły

Disney+: Co obejrzeć w grudniu 2023 r.

Wiele świątecznych filmów i seriali telewizyjnych zadebiutuje w tym miesiącu na streamerze.

HQ

Disney uwielbia Boże Narodzenie i jest to wyraźnie widoczne, gdy spojrzymy na treści, które tytan rozrywki wprowadza do swojej usługi przesyłania strumieniowego. W tym miesiącu możemy spodziewać się kolekcji interesujących filmów i seriali telewizyjnych, a my wybraliśmy dla Ciebie najlepsze.

Seriale telewizyjne:

Percy Jackson i Olimpijczycy - 20 grudnia

Najnowsza adaptacja serii powieści dla dzieci Ricka Riordana, w której Percy Jackson ma za zadanie odzyskać zgubioną błyskawicę i powstrzymać Olimpijczyków przed popadnięciem w wojnę totalną.

HQ

Chip 'n' Dale: Park Life (sezon 2) - 20 grudnia

Sympatyczny duet wiewiórek, Chip i Dale, powraca do gry i zwiększa swoje wysiłki, aby zwiększyć zapasy żołędzi w okresie świątecznym.

To jest reklama:

Marvel's What If...? - 22 grudnia

Ten serial animowany bada wielkie pytanie, co by się stało, gdyby pewne kluczowe momenty w Marvel Cinematic Universe rozwikłały się w inny sposób.

HQ
To jest reklama:

Gordon Ramsey: Uncharted Showdown - 27 grudnia

Słynny szef kuchni łączy siły i rywalizuje z innymi popularnymi brytyjskimi szefami kuchni, a wszystko to podczas przygody w Kostaryce.

Filmy:

The Naughty Nine - 1 grudnia

Ten świąteczny film o napadzie opowiada o grupie dzieci w wieku szkolnym, które wykorzystują swoje niegrzeczne talenty dla większego dobra.

The Shepherd - 1 grudnia

Krótkometrażowy film opowiada o młodym pilocie RAF-u, który w Wigilię Bożego Narodzenia wraca do domu przez Morze Północne, kończy mu się paliwo i zostaje odprowadzony do domu przez tajemniczego Samarytanina.

Obóz teatralny - 6 grudnia

Grupa energicznych pracowników obozu teatralnego w północnej części stanu Nowy Jork spotyka się, gdy ich założyciel zapada w śpiączkę.

Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever - 8 grudnia

Następny rozdział adaptacji Diary of Wimpy Kid, ten film widzi Grega zbierającego reperkusje po uszkodzeniu pługa śnieżnego podczas lepienia bałwana ze swoim najlepszym przyjacielem.

Indiana Jones i tarcza przeznaczenia - 15 grudnia

Najnowszy i ostatni raz, kiedy Harrison Ford wciela się w słynnego poszukiwacza przygód, ten film przedstawia Indianę Jonesa ścigającego się z czasem, aby powstrzymać nazistów przed zdobyciem urządzenia, które może zmienić bieg historii.

HQ

Ponadczasowi bohaterowie: Indiana Jones i Harrison Ford - 15 grudnia

Ten dokument obraca się wokół kariery Harrisona Forda i jednej z jego najsłynniejszych postaci, Indiany Jonesa.

Harry Brown - 29 grudnia

Michael Caine wciela się w emerytowanego żołnierza Royal Marine w tym surowym filmie, w którym główny bohater Harry Brown szuka zemsty, gdy jego jedyny przyjaciel zostaje brutalnie zabity.Wczytywanie następnej zawartości