Polski
Gamereactor
wiadomości
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Duchowy następca Suikodena, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, opóźniony do 2024 roku

Zespół prosi o cierpliwość i więcej czasu na dopracowanie gry, ale już przygotowuje fizyczną edycję dla sponsorów Kickstartera.

HQ

Choć skromny zespół Rabbit & Bear Studios co miesiąc informuje o postępach i zmianach w rozwoju Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes, milczenie w sprawie daty premiery pierwotnie planowanej na 2023 rok sprawiło, że niektórzy z nas obawiają się najgorszego, a teraz mamy potwierdzenie naszych podejrzeń.

Niestety, premiera Hundred Heroes (którego prequel, Eiyuden Chronicle: Rising, można już cieszyć się na PC i konsolach) została przesunięta na drugi kwartał 2024 roku. Powodem jest to, że zespół chce sprostać oczekiwaniom tysięcy fanów i sponsorów, których projekt zebrał za pośrednictwem Kickstartera, a to zajmie im więcej czasu.

Dobrą wiadomością jest to, że ci, którzy wnieśli wystarczający wkład, aby otrzymać jedną z fizycznych edycji gry w kampanii crowdfundingowej, otrzymają wiadomość e-mail jeszcze w tym miesiącu, aby wybrać platformę, na której chcą ją wykorzystać.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes to piosenka miłosna do klasycznych gier RPG, takich jak Suikoden, Chrono Trigger, Secret of Mana, a kiedy pojawi się w przyszłym roku, będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Zobaczcie zwiastun poniżej.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości