Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 Manager 2024

F1 Manager 2024, aby uruchomić na Nintendo Switch

Seria symulacji po raz pierwszy pojawi się na platformie hybrydowej, a także na PC, Xbox i PlayStation.

HQ

Już tylko miesiąc dzieli nas od powrotu do serii F1 Manager w iteracji tytułu z 2024 roku. Symulator zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One i konsolach Xbox Series 23 lipca 2024 roku, ale nie będzie to jedyne miejsce, w którym gra zadebiutuje.

Frontier Developments właśnie potwierdziło, że F1 Manager 2024 zostanie również uruchomiony na Nintendo Switch. Będzie to pierwszy raz, kiedy seria symulacji zadebiutuje na konsoli hybrydowej, a jeśli martwisz się, że pojawi się to w postaci obniżonej i limitowanej edycji kompletnego doświadczenia, Frontier już starał się rozwiać te obawy.

W komunikacie prasowym czytamy: "F1 Manager 2024 oferuje pełną równość funkcji na Nintendo Switch, zapewniając zupełnie nowy sposób na poznanie każdego szczegółu kwintesencji gry menedżerskiej F1".

Aby uczcić to ogłoszenie, ukazał się zwiastun rozgrywki na Switchu, który możecie zobaczyć poniżej. Należy również zauważyć, że w Japonii, Korei i Hongkongu wersja na Switcha pojawi się nieco później, bo 25 lipca.

HQ
F1 Manager 2024F1 Manager 2024

Powiązane teksty

F1 Manager 2024 Score

F1 Manager 2024

RECENZJA. Przez Marcus Persson

Najbardziej nieustępliwy guru F1 w Gamereactor rzucił się w wir pracy jako menedżer zespołu ze swoim fikcyjnym zespołem Guenther Steiner Racing w tegorocznej wykwintnej edycji F1 Manager 2024.Wczytywanie następnej zawartości