Polski
Gamereactor
wiadomości
Dexter: Original Sin

Gwiazdy serii prequeli Dextera już potwierdzone

Patrick Gibson, Molly Brown i Christian Slater to pierwsze potwierdzone osoby do serialu, który opowie historię początków ulubionego seryjnego mordercy telewizji.

Seria prequeli Dextera (Dexter: Original Sin ) ma potwierdzonych głównych aktorów. Patrick Gibson ("Dynastia Tudorów"), Molly Brown ("Zło") i Christian Slater ("Wywiad z wampirem", "Miłość z bliska") będą głównymi bohaterami nowej produkcji, którą Paramount+ i SkyShowtime przeniosą na mały ekran.

Według Variety, Gibson zagra młodego Dextera Morgana, podczas gdy Slater zagra Harry'ego Morgana, jego przybranego ojca. Z kolei młoda Molly Brown wcieli się w Debrę Morgan, jego siostrę graną przez Jennifer Carpenter w głównej serii.

Dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon został po raz pierwszy ogłoszony w zeszłym roku i opowie o wydarzeniach, które miały miejsce 15 lat przed rozpoczęciem oryginalnej serii, gdy Dexter zaczyna rozumieć (i kontrolować) swoje mordercze impulsy. Według streszczenia, nowy serial "podąża za Dexterem (Gibson), który przechodzi od ucznia do mściwego seryjnego mordercy. Kiedy jego żądza krwi nie może być dłużej ignorowana, Dexter musi nauczyć się kierować swoim wewnętrznym mrokiem. Pod przewodnictwem swojego ojca, Harry'ego (Slater), przyjmuje kodeks, który ma pomóc mu znaleźć i zabić ludzi, którzy zasługują na wyeliminowanie ze społeczeństwa, nie pozostając pod radarem organów ścigania. Stanowi to szczególne wyzwanie dla młodego Dextera, gdy rozpoczyna staż kryminalistyczny w Departamencie Policji w Miami.

W tej chwili nie ma szacowanej daty zdjęć ani okna premiery.

Dexter: Original Sin

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości