Polski
Gamereactor
artykuły

Jakie usługi streamingowe subskrybować w 2023 roku?

Są to usługi subskrypcyjne, które są najbardziej warte ciężko zarobionych pieniędzy.

HQ

W dzisiejszych czasach żyjemy w finansowym koszmarze. Inflacja, wzrost kosztów utrzymania i rosnące rachunki za energię oznaczają, że musimy być coraz bardziej ostrożni w sposobach wydawania naszych pieniędzy, a biorąc pod uwagę, że każda firma pod słońcem wydaje się oferować usługę subskrypcji, liczba miesięcznych lub rocznych rachunków, które płacimy, gwałtownie wzrosła. Przy tak ogromnym wyborze dostępnych usług, z których każda otwiera drzwi do różnych kolekcji rozrywki, na które usługi powinieneś wydawać pieniądze w tych dniach? Po długim namyśle zebraliśmy najlepsze obecnie dostępne usługi subskrypcyjne.

Jakie usługi streamingowe subskrybować w 2023 roku?

Rozrywka

Netflix: Wydaje się, że sugestia tego jest oczywista i prawie tak jest. Chociaż nie powiemy Ci, że Netflix jest miejscem, w którym można zapewnić spójny strumień wysokiej jakości treści, streamer przytłacza użytkowników mnóstwem filmów, programów telewizyjnych i gier wideo, z których wiele jest oryginalnych. Tak więc, jeśli szukasz usługi, która zapewni Ci rozrywkę po męczącym dniu, Netflix jest zawsze doskonałym miejscem do rozpoczęcia.

Now TV/HBO Max: Połączyliśmy te dwa elementy, ponieważ w zależności od tego, gdzie mieszkasz, będzie zależeć od tego, który odebrać. Jeśli mieszkasz w regionie, w którym HBO Max jest dostępny, to jest to ten, który możesz złapać, ale jeśli nie, to Now TV jest twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli chcesz premium i zwykle uznanego telewizora i filmu, nikt nie robi tego lepiej niż HBO / Now. Czy to House of the Dragon, The Last of Us, Succession, Peacemaker, lista jest długa. Na pewno jest to droga usługa, ale dostajesz najlepsze, co może zaoferować srebrny ekran.

To jest reklama:

Apple TV+: Dwa lata temu byłby to bardzo, bardzo niszowy wybór, ale Apple od tego czasu zobowiązał się do swojej oferty przesyłania strumieniowego, a teraz dostarcza co tydzień szeroką gamę nowych i zwykle bardzo wysokiej jakości treści. Pomiędzy najlepszymi seriami a oryginalnymi filmami, największe gwiazdy na całym świecie również gromadzą się w Apple, ponieważ widzimy największych A-listerów oferujących tutaj produkcje, co oznacza, że nie będziesz się nudzić portfolio Apple's w najbliższym czasie.

Gier

Game Pass Ultimate: Jeśli masz konsolę Xbox lub PC, jest to bez wątpienia najlepsza oferta, jaką możesz zdobyć. Dostęp nie tylko do szerszej biblioteki Game Pass, ale także do Xbox Live Gold, co oznacza, że możesz cieszyć się największymi tytułami dla wielu graczy, Game Pass oferuje setki gier, a także jest najlepszym sposobem na poznanie najnowszych gier pochodzących z Xbox Game Studios , ponieważ tytuły własne opracowane przez Xbox lądują w usłudze w dniu premiery. Dzięki obsłudze gier w chmurze jest to naprawdę kluczowa usługa, aby cieszyć się grą w najlepszym wydaniu.

Jakie usługi streamingowe subskrybować w 2023 roku?

PlayStation Plus Extra: PlayStation Plus może być trudny do rozgryzienia, ponieważ Sony podzieliło usługę na trzy podobne, ale różne poziomy. Zalecamy ofertę środka pakietu, ponieważ otrzymujesz miesięczne darmowe gry, które są dostarczane z podstawowym poziomem Essential, ale także uzyskujesz dostęp do szerszej biblioteki tytułów obecnych w kategorii Extra. Podobnie jak Game Pass Ultimate, PS Plus Extra otwiera również drzwi do PlayStation Network, co oznacza, że możesz także cieszyć się grą wieloosobową ze znajomymi.

To jest reklama:
Jakie usługi streamingowe subskrybować w 2023 roku?

Dla miłośników retro - Nintendo Switch Online + Expansion Pack: Nie powiemy ci, że Nintendo Switch Online jest obowiązkową usługą, ponieważ tak naprawdę nie jest, ale mając to na uwadze, jeśli kochasz dobrą grę retro i masz zamiar znaleźć trochę czasu na zagranie w oryginał The Legend of Zelda, Metroid, Mario, Star Fox i tak dalej, to Expansion Pack - i dostęp, jaki otwiera do systemów emulacji dla NES, SNES i Game Boy - jest świetnym wyborem.

Jakie usługi streamingowe subskrybować w 2023 roku?

Styl życia

Amazon Prime: Istnieje cała lista decyzji moralnych, które odnoszą się do odbioru subskrypcji Amazon Prime, ponieważ w przeszłości pojawiły się niezliczone raporty na temat warunków, które pracownicy muszą znosić, aby zapewnić Amazon może zapewnić tak wspaniałą usługę w tak niskiej cenie, ale jeśli spojrzysz na usługę wyłącznie z perspektywy konsumenta, istnieje bardzo niewiele powodów, dla których nie spojrzałbyś na tę usługę, ponieważ otwiera ona drzwi do Prime Video, korzyści z Prime Gaming i oczywiście bezpłatnej dostawy premium na każdy przedmiot kupiony od Amazon.

Apple Music/Spotify: Chociaż są to dwie konkurencyjne usługi, to, co oferują, jest tak podobne, że tak naprawdę nie ma znaczenia, którą z nich wybierzesz. Chociaż sugerujemy wybranie Apple Music, jeśli używasz urządzeń z systemem iOS i Spotify dla użytkowników Android, obie usługi działają jak urok i są świetnymi sposobami na cieszenie się najnowszą muzyką, podcastami i książkami audio. Zaoszczędź trochę miejsca i ogranicz plastik i zacznij budować cyfrową bibliotekę treści audio za pomocą tych usług.

Jakie usługi streamingowe subskrybować w 2023 roku?

Sport

Now TV Sport/Sky Sports: Ponownie, jest to jedna z tych sytuacji, które będą zależeć od tego, gdzie mieszkasz, ale w zależności od tego pakiety Now TV i Sky's Sport są najlepszymi sposobami na cieszenie się najlepszym sportem na żywo. Oferując największą piłkę nożną na żywo, rugby, golf, Formułę 1, NFL, NBA, wyścigi konne i wiele innych, żaden inny pakiet nie zapewnia takiej kolekcji sportu na raz. Jest to bardzo droga usługa, ale jeśli żyjesz i oddychasz sportem, jest to najlepszy sposób, aby się nim cieszyć.Wczytywanie następnej zawartości