Polski
Gamereactor
artykuły

Każde ogłoszenie z wczorajszego Devolver Digital

Pokaz był jak zawsze pełen zwariowanego humoru, ale dobrze przyjrzeliśmy się też niektórym grom.

HQ

Wczorajsze wydarzenie Devolver Digital odbyło się trochę późno dla nas, ludzi po drugiej stronie stawu, więc nie mieliśmy okazji relacjonować gier na żywo. Aby to nadrobić, wymieniliśmy wszystkie ogłoszenia i prezentacje z najnowszej prezentacji Devolver, dzięki czemu możesz przeczytać o wszystkim z wczorajszej nocy w jednym miejscu.

Devolver pokazał wczoraj tylko cztery gry, co może być nieco rozczarowujące, jeśli nie pojawi się twój ulubiony tytuł od uznanego wydawcy. Osobiście miałem nadzieję na więcej na Skate Story lub Anger Foot, ale dostaliśmy aktualizacje dotyczące kilku innych tytułów w krótkiej, ale słodkiej prezentacji.

HQ

Jedną z nowych gier, które miały zostać pokazane, był Baby Steps, dosłowny symulator chodzenia. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy na temat nowej gry od twórców Ape Out i QWOP, będziemy musieli poprowadzić naszego bohatera przez każdy jego ruch w Baby Steps.

To jest reklama:

Po drodze będziemy musieli poradzić sobie z frustrującymi wyzwaniami, prowadząc byłego przegranego Nate'a do uświadomienia sobie, że może coś zrobić ze swoim życiem. Wygląda na to, że ta gra będzie trudniejsza niż Getting Over It i ukaże się na PC i PS5 w 2024 roku.

HQ

Human Fall Flat 2 było naszym drugim wielkim odkryciem. Kolejna zupełnie nowa gra od Devolver, jest kontynuacją hitu logicznego z 2016 roku Human Fall Flat. Tym razem zobaczymy ulepszoną grafikę, nowe poziomy i modyfikowalne postacie.

Human Fall Flat 2 pozwoli nam również ukończyć poziomy z maksymalnie siedmioma znajomymi w rozgrywce kooperacyjnej. Teraz wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć siedmiu przyjaciół! Niestety, nie ma okna premiery ani daty premiery, choć spodziewamy się usłyszeć więcej w przyszłości.

To jest reklama:
HQ

Pojawiła się również zasada Talos 2 i chociaż wiedzieliśmy o tym już dzięki niedawnej PlayStation Showcase, najnowszy zwiastun gry dał nam wgląd w jej rozgrywkę.

Dzięki nowym łamigłówkom zawierającym intrygujące dodatkowe mechaniki, w tym manipulację grawitacją i przenoszenie umysłu oraz obietnicę bogatszej historii tym razem, fani oryginalnej gry będą mieli wiele odświeżających dodatków w sequelu. Planowane jest wydanie w 2023 roku jeszcze na PC, PS5 i Xbox Series X / S.

HQ

Wreszcie rzuciliśmy okiem na Wizard With a Gun, inną grę, o której wiedzieliśmy wcześniej, ale udało nam się wzbudzić nasze zainteresowanie dzięki jej początkowej ujawnieniu. Dzięki najnowszemu zwiastunowi dostaliśmy kolejne spojrzenie na świat, rozgrywkę i nie tylko.

Akcja Wizard With a Gun toczy się w postapokaliptycznej scenerii, gdzie wcielamy się w – zgadliście – czarodzieja, który również nosi przy sobie broń palną. Oprócz walki z pokręconymi wrogami w grze, będziesz mieć także bazę do ucieczki do domu, gdzie możesz wykorzystać zebrane zasoby, aby stworzyć zaczarowane pociski, nowe bronie i wiele innych, które pomogą ci w świecie. Demo dla jednego gracza dla Wizard With a Gun zostało również udostępnione na Steam po prezentacji.

To wszystko od Devolver Digital, co sądzisz o pokazie i na którą grę czekasz najbardziej?Wczytywanie następnej zawartości