Polski
Gamereactor
wiadomości
Path of Exile 2

Klasa Wiedźmy Path of Exile 2 jest idealna dla tych, którzy chcą, aby ich słudzy wykonali ciężką pracę

Wezwij armię, która posłucha twojego nekromantycznego wezwania.

HQ

Path of Exile 2 wprowadza - wśród wielu innych dodatkowych funkcji dla nowych i powracających fanów - nową klasę. Wiedźma może być dla ciebie trochę tajemnicą, ale w naszym wywiadzie z Christopherem Laferriere z Grinding Gear Games dowiedzieliśmy się nieco więcej o tym, co sprawia, że ta klasa błyszczy.

— Wiedźma to swego rodzaju klasyczny przywoływacz — powiedział. "W porównaniu z pierwszą grą znacznie rozszerzyliśmy typy stronników. Więc, wiecie, w [Path of Exile] 1, na przykład, Raise Skeleton. Możesz wskrzeszać szkielety, a one uderzają w różne rzeczy, i to jest mniej więcej zakres umiejętności. Czasami rzucają się do rzeczy, to wszystko. Podczas gdy w PoE 2 nadal mamy dość podstawowych Szkieletowych Wojowników, ale są też Szkieletowi Snajperzy, którzy będą strzelać z łuku i strzał. Są też szkieletowi podpalacze, którzy rzucają bomby zapalające i mogą wysadzać w powietrze twoje własne stwory, aby zadać im obrażenia.

"Są Szkieletowi Klerycy, którzy mogą ożywić twoje sługi i ich uleczyć, i jest jeszcze kilku innych. Jest więc dość obszerny, a my chcieliśmy również, aby styl gry przywoływaczem był nieco bardziej aktywny pod pewnymi względami.

Pojawią się również konkretne polecenia, które możesz wydać swoim sługom, więc będzie to dość szczegółowe, jeśli chodzi o rozgrywkę, z wieloma zadaniami dla graczy Wiedźm. Ale to wszystko jest częścią tworzenia wielkiej armii, która będzie wykonywać twoje rozkazy. Zapoznaj się z naszym pełnym wywiadem poniżej, aby uzyskać jeszcze więcej szczegółów na temat Wiedźmy oraz opis rozgrywki z Wiedźmą:

HQ
HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości