Polski
Gamereactor
wiadomości
Life by You

Life by You opóźnione w nieskończoność

Premiera Early Access została zaplanowana na 4 czerwca.

HQ

Nadchodzący rywal The Sims od Paradoxu, Life by You, został opóźniony na kilka tygodni przed planowanym wejściem do wczesnego dostępu. Opóźnienie przesunęło premierę gry na czas nieokreślony.

Mattias Lilja, zastępca dyrektora generalnego Paradox Interactive, napisał w poście na forum: "Po długim namyśle z przykrością ogłaszamy, że zdecydowaliśmy się wycofać datę premiery Life by You we wczesnym dostępie, wcześniej ustaloną na 4 czerwca. Nie była to łatwa decyzja, zwłaszcza, że rozumiemy oczekiwanie i podekscytowanie, jakie wielu graczy odczuwa w związku z grą. Uważamy jednak, że potrzebny jest dodatkowy czas na rozwój".

"Chociaż wolelibyśmy zobowiązać się do nowego okna wydawniczego, uważamy, że rozsądniej jest wstrzymać się z planowaniem z wyprzedzeniem, niż zobowiązać się do nowej daty, której nie możemy być pewni, że dotrzymamy" – kontynuował.

Fani na forach uznali, że nie jest to zbyt dobry znak stanu gry, ale miejmy nadzieję, że mając więcej czasu, możemy zobaczyć pełny potencjał Life by You.

Life by You

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości