Polski
Gamereactor
wiadomości
John Wick 5

Lionsgate potwierdza, że John Wick 5 jest w drodze

"Oficjalne jest to, że, jak wiecie, Ballerina jest pierwszym spin-offem, który ukaże się w przyszłym roku. Jesteśmy w trakcie prac nad trzema innymi, w tym [John Wick 5]"

Więc w końcu udało nam się to potwierdzić, być może najgorzej strzeżoną tajemnicę w świecie filmu i na co wszyscy czekali. Tak, będzie piąty film Johna Wicka. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że seria zyskała na popularności, a kiedy John Wick: Chapter 4 pobił wszystkie poprzednie rekordy z ponad 400 milionami dolarów przychodu, wydawało się oczywiste, że można się spodziewać kolejnego filmu.

Wiadomość została oficjalnie ogłoszona podczas wewnętrznego spotkania sprzedażowego w Lionsgate, gdzie szef studia Joe Drake potwierdził, że rozpoczęła się produkcja (choć na wczesnym etapie) piątego filmu o Johnie Wicku. Drake wspomniał również, że Lionsgate planuje rozszerzyć markę poza świat filmu dzięki grom AAA opartym na postaci, a także kilku spin-offom w telewizji. Według ComicBook.com, który dowiedział się o tym wszystkim, Drake powiedział podczas spotkania:

"Oficjalne jest to, że, jak wiecie, Ballerina jest pierwszym spin-offem, który ukaże się w przyszłym roku. Pracujemy nad trzema innymi, w tym [John Wick 5] i łącznie z serialem telewizyjnym "The Continental", który zostanie wkrótce wyemitowany. Tak więc, budujemy świat, a kiedy nadejdzie ta piątka filmów, będzie organicznie wyrosła z tego, jak zaczynamy opowiadać te historie. Ale możesz polegać na regularnej kadencji Johna Wicka.

Krótko mówiąc, jeśli kochasz Johna Wicka, to jest świetne - a świat oczywiście nie ma dość Keanu Reevesa i jego brutalnych przygód. Teraz Lionsgate musi tylko nakłonić aktora do podpisania kontraktu, aby kontynuować powtarzanie roli, ponieważ bez niego nie jesteśmy pewni, czy marka będzie taka sama.

Czy jesteś podekscytowany piątym filmem Wicka? A może wystarczy z filmami, które już dostaliśmy?

John Wick 5

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości