Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

Czy Geoff Keighley da nam niezapomniane lato?

HQ

Cóż, E3 nie żyje. Wielu z nas miało nadzieję, że tak nie będzie, ale niestety tak jest. Na grobie tego, co kiedyś było najbardziej znanym konwencją gier, tańczy Geoff Keighley, mózg The Game Awards i Summer Games Fest.

Ponieważ ten ostatni wygląda na "nowe E3" w pewnym sensie, nasze oczekiwania są dość wysokie na tegoroczną prezentację Keighleya. Prawdopodobnie największy strumień od samego Keighleya przychodzi do nas 8 czerwca, który jest reklamowany jako "pokaz na żywo, międzybranżowy". Już teraz jest kilka ważnych debiutów, które pojawią się na pokazie Summer Games Fest i nie tylko, ale oprócz opracowania listy tego, co zobaczymy w przyszłym tygodniu, zamierzamy również rzucić kilka pomysłów do wszechświata w nadziei, że mogą one sprawić niesamowite niespodzianki na Summer Games Fest.

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

Rzeczy, których oczekujemy

Zamiast od razu przechodzić do zwariowanych prognoz, zaczynamy od głównych rzeczy, o których wiemy, że zobaczymy je na Summer Games Fest 2023. Prawdopodobnie największym tytułem na tej liście jest Starfield. Może wydawać się trochę dziwne, aby zacząć od czegoś, co faktycznie zostanie pokazane 11 czerwca, a nie na dużym streamie Summer Games Fest 8 czerwca, ale nadal jest wymienione jako część wydarzenia Summer Games Fest, więc jest tutaj przedstawione. W zeszłym roku po raz ostatni widzieliśmy coś istotnego Starfield i chociaż pojawiło się wtedy kilka imponujących pomysłów, chcemy zobaczyć więcej. Dużo więcej. Rozszerzona rozgrywka byłaby przyjemna, z spojrzeniem na planety, które odwiedzimy, historie, których będziemy częścią i postacie, które spotkamy po drodze. Nie da się wyrazić słowami, jak bardzo Bethesda nakręciła Starfield, a we wrześniu zagramy w nią. Po roku, który Xbox miał do tej pory, naprawdę mamy nadzieję, że przygoda science-fiction pokaże nam coś, co da nam odrobinę nadziei.

To jest reklama:

Następną grą, o której już wiemy, jest Mortal Kombat 1, która, podobnie jak prawie wszystko na tej liście, spodziewamy się zobaczyć na głównej scenie 8 czerwca. Krótko po tym, jak NetherRealm dało nam pierwszy zwiastun tej bijatyki, wiedzieliśmy, że poznamy rozgrywkę na Summer Games Fest. To kolejna wielka sprawa, a zwłaszcza po pozytywnym odbiorze Street Fighter 6 istnieje spora presja na Mortal Kombat 1, aby wystąpić. Biorąc jednak pod uwagę, że Mortal Kombat 11 był tak wielkim hitem i dał nam nowe popularne mechaniki, takie jak Fatal Blows i nasze własne wyposażenie postaci do zbudowania, więcej tego samego z dodatkowym stylem brzmi jak wszystko, czego potrzebujemy, aby Mortal Kombat 1 odnieść sukces.

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

Jeśli chodzi o grywalne tytuły, fani nie tak odległej dystopijnej przyszłości ucieszą się na wieść, że Cyberpunk 2077: Phantom Liberty nadchodzi na Summer Games Fest Play Days. Biorąc pod uwagę, że rozszerzenie zostało ujawnione w grudniu ubiegłego roku, a od tego czasu nie widzieliśmy zbyt wiele, możliwość zdobycia go to spory skok. Mamy nadzieję, że nie utkniemy w premierze podobnej do tej z podstawowej gry.

To jest reklama:

Lies of P również pojawi się na Summer Games Fest. Soulslike gra, która, co by było, gdyby Pinokio wyglądał jak Timothée Chalamet i wpadł w szał zabijania, była interesująca dla fanów gatunku. Rozgrywka z Lies of P była wielokrotnie oglądana i spodziewamy się jej premiery w sierpniu tego roku. Przynajmniej spodziewalibyśmy się jakiejś ostatecznej daty premiery Lies of P, wraz ze zwiastunem, który da nam dodatkową dawkę hype'u.

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

Fani horrorów powinni zapiąć pasy, ponieważ Alan Wake 2 ujawni rozgrywkę również na Summer Games Fest. W tej kontynuacji wiele się dzieje, ale ze zwiastuna, który dostaliśmy na PlayStation Showcase, najnowszy tytuł Reremedy wygląda co najmniej obiecująco. Ponieważ ma się ukazać również w październiku, prawdopodobnie możemy spodziewać się dość znaczącego spojrzenia na to, co będziemy grać jeszcze w tym roku.

W przypadku czegoś nieco lżejszego niż Alan Wake 2 wiemy również, że Palworld jest potwierdzony. Na początku zostaniesz wciągnięty przez urocze stworzenia Palworld, ale wkrótce zobaczysz, że przesłanką są Pokémony z bronią. Ciekawie będzie zobaczyć więcej Palworld, aby dowiedzieć się, czy jest to tylko sztuczka zamieniona w grę, czy też na jej kościach jest trochę mięsa.

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

To obejmuje to, co wiemy na pewno, że tam będzie, ale jeśli chodzi o rzeczy, które z pewnością nie bylibyśmy zaskoczeni, spodziewamy się również, że w pewnym stopniu pojawią się następujące:


  • Nieśmiertelni z Aveum

  • F1 23

  • Baldur's Gate III

  • Armored Core VI: Ognie Rubikonu

  • Park Beyond

Co mamy nadzieję zobaczyć

Już teraz, z tego, co wiemy i czego możemy się spodziewać, Summer Games Fest wygląda na ułożony. Ale hej, dlaczego nie teoretyzować trochę na temat tego, jakie niespodzianki mogą nas spotkać? Biorąc pod uwagę, że ponad 40 firm współpracuje z wydarzeniem, z pewnością pojawią się pewne punkty rozmów poza tym, co już zostało ogłoszone.

Na przykład WB ma wiele do pochwalenia. Moglibyśmy jeszcze raz przyjrzeć się Suicide Squad: Kill the Justice League, w nadziei, że może odkupić się od fatalnego pokazu, jakim była prezentacja State of Play na początku roku. Jest też ta Wonder Woman gra w Monolith, o której nie słyszeliśmy od jakiegoś czasu. Nie widzieliśmy praktycznie nic z tego, więc nie jest to tak naprawdę oczekiwanie, ale byłoby prawdziwą i ekscytującą niespodzianką zobaczyć, co gotują w Monolith.

Gearbox jest również ogłoszony partnerem tegorocznego Summer Games Fest. Nie mielibyśmy zbyt wielu teorii, gdyby nie niedawny tweet z konta Borderlands, który zapowiada coś wkrótce. Borderlands 3 wydany w 2019 roku, więc być może nadszedł czas na kolejną odsłonę serii looter shooterów, a nawet moglibyśmy zobaczyć więcej na temat filmu Borderlands, zwłaszcza że Summer Games Fest ma być multimedialną wizytówką.

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

Mówiąc o multimediach, pojawia się również Netflix. Może to być pokazanie najnowszych planów gier, ale mamy również nadzieję, że zobaczymy nieco więcej z The Witcher Season 3 i być może kilka innych zwiastunów, które sprawią, że będziemy podekscytowani tym, co ma do zaoferowania gigant streamingu.

Kolejną nadzieją jest to, że Sega pokaże nam więcej swoich nadchodzących remake'ów. Dowiedzieliśmy się o Crazy Taxi i Jet Set Radio na początku tego roku i chociaż mogą nie być gotowe do wydania wkrótce, dobrze byłoby zobaczyć więcej od nich. Sega powiedziała również, że ma wiele zaplanowanych na ten rok finansowy w zakresie remasterów i remake'ów, więc być może dostaniemy inne niespodzianki na 8.

Ponieważ Dragon's Dogma 2 dostał swój duży zwiastun, nie spodziewamy się niczego poważnego w RPG, ale jeśli Capcom chce zaszaleć, możemy mieć nadzieję, że zobaczymy o wiele więcej długo oczekiwanej kontynuacji. Nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale być może moglibyśmy zobaczyć kolejny zwiastun z oknem premiery lub czymś podobnym.

Lista życzeń Summer Games Fest 2023

Jeśli naprawdę sięgamy do wszechświata i prosimy o spełnienie naszych najśmielszych marzeń, możemy również mieć nadzieję na coś w rodzaju zwiastuna Dragon Age: Dreadwolf, który przypomni nam, że gra jest nadal warta troski, lub potwierdzenie Resident Evil 5 Remake, ponieważ jest wysoce prawdopodobne, że Capcom będzie kontynuował udany schemat przerabiania tytułów w swojej serii horrorów. Poza tym pojawiło się coraz więcej plotek o nowej grze Metro, a ponieważ minęły 4 lata od Metro: Exodus, być może nadszedł czas, aby wrócić na postapokaliptyczne pustkowie.

Wśród redakcji słychać nawet pomruki o remasterze Red Dead Redemption 2, ujawnieniu Grand Theft Auto VI i kropli cienia Hollow Knight: Silksong. To zdecydowanie mrzonki, ale to połowa zabawy, gdy pojawiają się te programy. Możemy spekulować i tworzyć własną fantazję o najlepszych ogłoszeniach, jakie możemy wymyślić.

Poza tymi szalonymi domysłami, wydaje się, że Summer Games Fest jest już ułożony. Oczywiście, oprócz tego, co pojawi się w tej prezentacji, mamy Xbox Games Showcase i Ubisoft Forward Presentation na górze. Spodziewaj się zobaczyć więcej na ich temat w nadchodzących dniach.Wczytywanie następnej zawartości