Polski
Gamereactor
wiadomości
Minecraft Legends

Minecraft Legends nie otrzyma więcej treści

Niecały rok po premierze Mojang jest teraz gotowy, aby ruszyć dalej.

HQ

Podczas gdy spin-off Minecraft Dungeons stał się dość popularny i przez długi czas cieszył się dużym poparciem, tego samego nie można powiedzieć o Minecraft Legends. Premiera miała miejsce w kwietniu zeszłego roku, a teraz szwedzkie studio Mojang twierdzi, że " zamierza wycofać się z rozwoju " i że "nie będzie wydawać żadnej nowej zawartości".

Jeśli nadal grasz Minecraft Legends, studio ma dla Ciebie ostatni gratis: skórkę Bright-Eyed Hero, którą można odebrać na Rynku. Obiecano nam również, że niczego nie usuną ani nie zamkną:

"Nasze obecne wyzwania Zaginionych Legend pozostaną dostępne za darmo, a jeśli odniesiesz zwycięstwo, nadal będziesz mógł zbierać nagrody. Oczywiście nadal będziemy oferować graczom wsparcie techniczne i nie będziemy usuwać żadnych funkcji ani funkcji z gry. PvP i kooperacja również pozostaną w pełni funkcjonalne, więc możesz kontynuować grę, niezależnie od tego, czy wolisz walczyć z piglinami w pojedynkę, czy walczyć u boku (lub przeciwko) znajomym."

Jeśli chcesz przeczytać nasze przemyślenia na temat Minecraft Legends, możesz sprawdzić naszą recenzję tutaj.

Minecraft Legends

Powiązane teksty

0
Minecraft LegendsScore

Minecraft Legends

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Blokowy świat rozszerza się wraz z nowym rodzajem doświadczenia, ale czy oddaje blask oryginalnej gry?Wczytywanie następnej zawartości