Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout

Nie będzie remasterów ani rebootów pierwszych dwóch gier Fallout

Todd Howard całkowicie odrzuca ten pomysł.

HQ

Biorąc pod uwagę całą uwagę, jaką Fallout ostatnio przyciąga jako franczyza, w dużej mierze dzięki niedawnym premierom nowej generacji i sukcesowi serialu telewizyjnego na Prime Video, można by się spodziewać, że Microsoft i Bethesda będą chciały zarobić jak najwięcej. Ale Todd Howard już powiedział , że nie chce zbytnio przyspieszać swoich planów dotyczących Fallout 5, a teraz wyklucza również powrót do początków franczyzy.

Weteran Bethesdy udzielił wywiadu na kanale YouTube MrMattyPlays, w którym potwierdza, że nie będzie remasterów ani rebootów dwóch pierwszych gier Fallout, opracowanych przez Black Isle Studios (skąd pochodzi wielu obecnych deweloperów Obsidian).

Howard mówi, że będą nadal wspierać ich konserwację, aby były dostępne na PC i dostępne dla wszystkich, ale teraz skupią się na tym, aby przyszłość była na właściwej stopie.

"Jeśli chodzi o to, rozmawialiśmy o tym, ale nasze priorytety w kategoriach "hej, zróbmy pracę deweloperską i sprawmy, by pewne rzeczy działały", nie były w tych obszarach. Tak więc, znowu, priorytetem jest "hej, czy ludzie mogą to załadować i zagrać".

Póki co, o ile nie pojawią się żadne niespodzianki ze strony Xbox Games Studios, wygląda na to, że będziemy musieli dalej ściskać znane nam do tej pory Pustkowia z Fallout 4 i Fallout 76, które niedawno zostało rozszerzone w DLC Skyline Valley.

Fallout

Dzięki, VGC.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości