Polski
Gamereactor
wiadomości
Killing Time: Resurrected

Nightdive Studios zaprezentuje Killing Time: Resurrected dzisiaj w Guerrilla Collective

Klasyczny FPS 3DO otrzyma nową wersję od twórców niedawnego System Shock Remake.

W latach dziewięćdziesiątych XX wieku pierwszoosobowe strzelanki z legendarnego partnerstwa "dwóch Johnów" (Carmacka i Romero), takie jak Doom, Quake i Wolfenstein, na zawsze zmieniły gatunek i zainspirowały pokolenie deweloperów do tworzenia własnych historii o bliskich spotkaniach i rozlewie krwi. Jednym z tych "spadkobierców" był Killing Time, opracowany przez 3DO w 1995 roku i wydany rok później na Windowsie. Od tego czasu wielu fanów nawoływało do powrotu na Wyspę Matinicusa i wygląda na to, że teraz, prawie 30 lat później, doczekamy się tego.

Line-up Summer Game Fest oficjalnie rozpocznie się dziś po południu transmisją Guerrilla Collective, a Nightdive Studios (twórcy najnowszego System Shock Remake) zaprezentują Killing Time: Resurrected . Nie ma dalszych informacji na temat tego tytułu, więc w chwili pisania tego tekstu nie jest jasne, czy jest to pełnowymiarowy remake, czy sequel.

Bądźcie na bieżąco z prezentacją, a my dostarczymy Wam wszystkie informacje na temat tego i innych tytułów, które pojawią się na PC i konsolach w najbliższej przyszłości.

Masz ochotę przeżyć na nowo klasyczną erę FPS-ów w Killing Eve: Resurrected?

Killing Time: Resurrected

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości