Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer 40,000: Warpforge

Nowa wersja demonstracyjna dla Warhammer 40,000: Warpforge jest już dostępna

Możesz sprawdzić frakcję Tyranidów jako jej część.

Podczas wydarzenia Warhammer Skulls deweloper Everguild ogłosił, że bitwa karciana, Warhammer 40,000: Warpforge, otrzymała zupełnie nowe demo, w które można grać do 1 czerwca.

Demo pozwoli graczom przejąć kontrolę nad jedną z sześciu frakcji, w tym Tyranid Leviathan Hive Fleet, która również została właśnie ogłoszona podczas pokazu. W komunikacie prasowym dowiadujemy się, że Tyranidzi są "napędzani nienasyconym głodem i gotowi pożreć wszystko na swojej drodze. Te hordy żarłocznych kosmitów starają się wchłonąć całą żywą materię, pozwalając graczom odradzać nowe stworzenia i roić swoje ofiary, Tyranidzi z pewnością utrzymają przeciwników na palcach.

Co więcej, zauważono, że każdy, kto weźmie udział w demie Warpforge, otrzyma priorytetowy dostęp do zamkniętej alfy, która rozpocznie się 8 czerwca. Gracze, którzy wezmą w tym udział, otrzymają pamiątkową kartę zwrotną do wykorzystania podczas debiutu Warpforge w przyszłości, chociaż warto mieć świadomość, że postępy poczynione w tej alfie nie zostaną przeniesione do gry, gdy nadejdzie.

W tej chwili wiemy tylko, że Warpforge ma zadebiutować na PC w 2023 roku.

HQ
Warhammer 40,000: Warpforge

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości