Polski
Gamereactor
wiadomości
Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy potwierdzona dla Game Pass

A Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy w końcu ma datę premiery.

HQ

Kochamy Ace Attorney tak samo jak wszyscy inni, a czekając na Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy, mamy dobrą wiadomość dla subskrybentów Game Pass.

Capcom potwierdził, że Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy (ogromna trylogia, która rozpoczęła się w 2019 roku, w tym zaktualizowane wersje HD Phoenix Wright: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney - Justice for All i Phoenix Wright: Ace Attorney - Trials and Tribulations) zostaną dodane do Game Pass 26 września, co oznacza, że możemy spodziewać się gry w kolekcję od przyszłego tygodnia.

Udostępnili także nowy zwiastun Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy, kolejną naprawdę dużą kolekcję, w tym Apollo Justice: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies oraz Phoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice. Capcom nie określił wcześniej premiery i powiedział tylko, że ukaże się na początku 2024 roku, ale zwiastun kończy się solidną datą premiery, ponieważ okazuje się, że premiera odbędzie się 25 stycznia na PC, PlayStation, Switch i Xbox.

Ta kolekcja oferuje "ulepszoną rozdzielczość HD, płynniejsze animacje, wszystko prezentowane w proporcjach 16: 9 dla całej kolekcji". Capcom twierdzi również, że zawiera "nowo utworzony interfejs użytkownika zostanie również dodany, aby pasował do nowoczesnych rozmiarów ekranu wraz z ulepszonymi funkcjami menu i systemu".

Brzmi całkiem nieźle, sprawdź nowy zwiastun poniżej.

HQ
Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

Powiązane teksty

0
Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy Score

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Podczas gdy zbiór trzech ostatnich głównych rozdziałów humorystycznej serii oferuje nowym graczom świetny stosunek jakości do ceny, nie ma przekonujących powodów, dla których doświadczeni obrońcy mieliby ponownie otwierać stare akta sprawy.Wczytywanie następnej zawartości