Polski
Gamereactor
artykuły
MultiVersus

Pięć najlepszych znaków w MultiVersus

Kiedy pobrałeś MultiVersus i masz ochotę pobić inne maskotki online, kogo powinieneś wybrać?

HQ

Zeszłoroczny potworny hit MultiVersus powraca ponownie, tym razem jako kompletna gra. Oznacza to, że każdy może go pobrać (w końcu jest darmowy) i zacząć walczyć z wszelkiego rodzaju maskotkami. Zrecenzowałem już grę i możesz przeczytać, co o niej myślę tutaj.

Aby pomóc Wam zacząć, pomyślałem, że przedstawię moich pięciu najlepszych wojowników w ukończonej grze (która dość znacząco różni się od bety, gdzie nawet postacie zostały przeprojektowane, a cała klasa usunięta). Zanim jednak zacznę od przedstawienia własnej listy najlepszych postaci w MultiVersus, pomyślałem, że podważę własną opinię. Gra nie ukazała się jeszcze nawet od tygodnia i oczywiście nikt nie miał czasu, aby zmaksymalizować wojowników, a jak wiemy na przykład ze Street Fighter II, postacie można uznać za lepsze lub gorsze dekady po premierze tytułu, gdy odkrywane są nowe kombinacje i sposoby (nie)używania systemu gry.

Dlatego postanawiam przedstawić własną metodę selekcji. Równie dobrze mógłbym tu i teraz zadeklarować, że mam może 100 godzin w grze (nie licząc bety, ale musiałem trochę postartować w roli recenzenta). Oznacza to, że nie mam bardzo wyraźnego widoku i na pewno później odkryją się rzeczy, które wszystko wywrócą do góry nogami. Jednak walka jest dla mnie ulubionym gatunkiem i mam na nim przyzwoite pojęcie, a także mam przywilej nazywać się przyjaciółmi jednych z najlepszych szwedzkich wojowników, jakich kiedykolwiek mieliśmy, a tym samym mogłem grać z nimi i przeciwko nim.

Mając to na uwadze, ta lista jest przeznaczona dla zdecydowanej większości z Was, tych, którzy uważają, że walka jest fajna i chcą być w stanie stać się dobrymi, nie należąc do kandydatów esportowych. Dla Ciebie ta lista będzie dobrą pomocą, aby wiedzieć, od czego zacząć. Powiedziawszy to, powodzenia i upewnij się, że skopiesz tyłek poważnej maskotce!

To jest reklama:

(5) Arya Stark

MultiVersus

Arya była najsłynniejszą postacią w Grze o tron i nic dziwnego, że nie miała problemu z zabijaniem maskotek w becie MultiVersus. I nawet w gotowej grze jest absolutnie fenomenalna. W połączeniu z wojownikiem takim jak Black Adam (który ułatwia Aryi atakowanie od tyłu), powiedziałbym nawet, że może być kandydatką na najlepszą postać w grze. Fakt, że jest również najbardziej zróżnicowaną postacią w grze, oznacza, że przeciwnicy nigdy tak naprawdę nie wiedzą, czego się spodziewać, ponieważ może również użyć przeciwko nim własnych ataków. W połączeniu z dobrym zasięgiem, dobrą siłą i dużą szybkością sprawia to, że Arya jest bardzo wszechstronnym i potężnym wrogiem.

(4) Czarny Adam

MultiVersus

Jest to być może nieco zaskakujący wybór dla tych, którzy wolą grać jeden na jednego, ponieważ postać by tam nie pasowała. Ale odkryłem, że zawsze chcesz walczyć z Black Adamem w swojej drużynie ze względu na jego świetne kombinacje, które blokują przeciwnika i utrudniają przeciwnej drużynie walkę jako drużyna. A jego zwykła kombinacja ciosów również odsyła przeciwnika jednym rzutem, co przy skoordynowanym koledze z drużyny oznacza niezawodne i niszczycielskie ataki z bardzo dużą szansą na wyrzucenie postaci z boiska. Poza tym jego elektryczność jest nieszczęściem, z którym trzeba walczyć i oznacza, że nikt nie dostaje żadnych darmowych ataków i musi stale mieć się na baczności. Black Adam może i jest osiłkiem, ale jest też obecnie najlepszą postacią wspierającą w grze.

To jest reklama:

(3) Joker

MultiVersus

Nie ma innej postaci, z którą miałem tak szalenie irytujące spotkania w Internecie jak Joker. Ludzie, którzy są naprawdę dobrzy w grach z klaunem, zamieniają życie wszystkich innych w piekło, wykorzystując wszystkie jego szalone sztuczki, takie jak balony i ciasta. Najgorsza jest jednak wyrzutnia rakiet, która jest nie tylko szybka, ale i bardzo zabójcza. W rzeczywistości wydaje się, że Player First Games zdali sobie sprawę, że stworzyli prawdziwego potwora i rozwiązali go, dając mu długi czas odnowienia między atakami, ale ponieważ jest szybki i zwinny, zwykle jest to coś, z czym można sobie poradzić. Myślę, że Joker jest poważnym kandydatem do bycia najfajniejszym wojownikiem do gry i podejrzewam, że zostanie nieco osłabiony - więc skorzystajcie z okazji, aby się pochwalić.

(2) Osłona bananów

MultiVersus

Moja wiedza na temat Pora na przygodę jest bardzo ograniczona, więc nie miałem żadnych oczekiwań wobec Banana Guard. Ale to, co tutaj mamy, to prawdopodobnie najczystszy i najłatwiejszy do grania wojownik w grze. Mówimy o dobrej sile i dobrej prędkości w połączeniu z fantastycznym zasięgiem. To sprawia, że walka z przeciwnikiem jako początkujący jest czystą przyjemnością i upewnij się, że wyposażysz go w Speed Force Assist i Pugilist, aby zwiększyć szybkość i siłę, a od samego początku będziesz zabójczy. Połącz Banana Guard z Black Adamem, a będziesz miał wielu bardziej doświadczonych graczy płaczących w niekontrolowany sposób. Podobnie jak w przypadku Jokera, obawiam się osłabienia Banana Guarda, ale błogosławię radość, która będzie trwać wiecznie.

(1) Superman

MultiVersus

Stary Superman nigdy nie należał do moich ulubionych, mimo że jestem entuzjastą DC. Fakt, że może zrobić wszystko, a nawet więcej, ale jest uczulony na zielone skały kosmiczne i nosi zaciski na zewnątrz kombinezonu, jest... Trudne do zniesienia. Ale w MultiVersus jest moim ulubieńcem i podobnie jak w becie, myślę, że jest najlepszym wojownikiem na początek, aby nauczyć się systemu gry. Jest nie tylko szalenie silny, ale także dość szybki, a jego umiejętność latania oznacza, że łatwiej niż komukolwiek innemu wrócić na arenę po tym, jak był daleko poza domem. Fakt, że automatycznie zabiera ze sobą wrogów, obok których przelatuje, aby uzyskać uczciwy prawy sierpowy, oznacza również, że Superman może stosunkowo łatwo znokautować ludzi, którzy są w zasadzie nietknięci.

Vem är din MultiVersus -favorit?

Powiązane teksty

MultiVersus Score

MultiVersus

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Po rocznej nieobecności od czasu usunięcia uznanej bety, MultiVersus powraca i sprawdziliśmy, czy teraz wydaje się, że jest to kompletna gra...Wczytywanie następnej zawartości