Polski
Gamereactor
wiadomości

Plotka: Nintendo przygotowuje dwie duże reedycje Nintendo Switch przed marcem 2025 roku

Czy spełni się marzenie o zobaczeniu Wind Waker i Twilight Princess HD na Switchu, a może Xenoblade Chronicles X?

HQ

Właśnie wtedy, gdy straciliśmy nadzieję, światło powróciło, by ogrzać wspomnienia odległego Hyrule. Od lat śledzimy plotki o zremasterowanych wersjach The Legend of Zelda: Wind Waker HD i The Legend of Zelda: Twilight Princess HD jako wspólnym pakiecie, który ładnie pasowałby do Nintendo Switch. Jednak te plotki, które zakładały, że dwie przygody (które miały już swoje zaktualizowane wersje na Wii U) nigdy się nie wykrystalizowały, ale teraz mogą być gestem pożegnalnym Nintendo z obecną konsolą.

Według PH Brazil, te same media, które jako pierwsze drażniły się, że Nintendo Switch 2 pojawi się na początku 2025 roku, teraz twierdzi, że firma planuje wydać "dwie duże reedycje" przed marcem przyszłego roku, kiedy zakończy się rok fiskalny. Twierdzą również, że jeden będzie zaktualizowaną wersją tytułu Gamecube, podczas gdy drugi będzie współczesną wersją tytułu na Nintendo 3DS. Media wykluczają jednak, że ogłoszenie tych dwóch projektów odbędzie się podczas rzekomej prezentacji Nintendo Direct w przyszłym miesiącu, więc minie trochę czasu, zanim dowiemy się na pewno.

Według aktualnych prognoz, Nintendo Switch sprzeda około 150 milionów sztuk do marca 2025 roku, co jest niesamowitą bazą graczy, którzy z pewnością będą tęsknić za ożywieniem jednego z tych tytułów. Z pewnością chcielibyśmy, a także przywrócić klasyczne Xenoblade Chronicles X, po sukcesie numerowanej trzeciej odsłony w 2022 roku.

Plotka: Nintendo przygotowuje dwie duże reedycje Nintendo Switch przed marcem 2025 roku


Wczytywanie następnej zawartości