Gamereactor



  •   Polski

zaloguj się
Gamereactor
wiadomości

Pokaz gry niezależnej Triple-i Initiative powraca za trzy tygodnie

Kolejne wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia.

HQ

Jeśli kochasz gry wideo, nie możesz tego przegapić. Ujawniono, że prezentacja Triple-i Initiative wkrótce powróci, oferując wydarzenie, podczas którego fani będą mogli poznać mnóstwo ogłoszeń i wiadomości dotyczących jednych z najbardziej ekscytujących gier indie na horyzoncie.

Program ma się rozpocząć 9 kwietnia i potrwa 45 minut, podczas których obiecano nam "zwiastuny jeden po drugim" i brak prowadzących. Będą to obejmować ujawnienia rozgrywki, światowe premiery oraz "inne ogłoszenia", a zaplanowano na ponad 40 gier.

Jak widać, czeka nas mnóstwo gier indie, gdy ten pokaz odbędzie się za trzy tygodnie, a dla dodatkowego przedsmaku tego, co nadejdzie, przygotowano zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, oraz krótkie podsumowanie.

"Tegoroczne wydarzenie przyniesie jeszcze więcej ekscytujących ogłoszeń. Oznacza to osiem ekskluzywnych światowych premier oraz pojawienie się partnerów takich jak Klei Entertainment, TinyBuild i Devolver Digital, którzy przyniosą Wam, drogi fani gier, które są poruszające, angażujące i zapadające w pamięć, wszystkie ekscytujące aktualizacje dotyczące tytułów, na które już czekacie, takich jak Windrose, Dead as Disco, Risk of Rain 2, Alkahest i Castlevania: Klątwa Belmonta i kilka innych, które aż proszą się o odkrycie. Skupiając się wyłącznie na prezentowaniu najnowszych wydarzeń z gwiazd triple-i, przyjdźcie na ten pokaz gier wideo i nie opuścicie gry bez nich."

HQ


Wczytywanie następnej zawartości