Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Resident Evil 4

Resident Evil 4 sprzedał się już w ponad 3 milionach egzemplarzy

Remake radzi sobie lepiej niż bijący rekordy Resident Evil Village.

HQ

Nie ma wątpliwości, że Capcom przywrócił Resident Evil do dawnej świetności dzięki Resident Evil 7: Biohazard, Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Resident Evil Village, więc zrozumiałe jest, że hype prowadzący do premiery Resident Evil 4 był ogromny. Fakt, że bardzo pozytywna recenzja Bena jest jedną z mniej entuzjastycznych, mówi wiele o "ostatecznym" produkcie, dlatego wspaniale jest zobaczyć, jak remake ma również świetny początek komercyjny.

Capcom ogłosił, że Resident Evil 4 sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy w ciągu pierwszych dwóch dni. Oznacza to, że radzi sobie lepiej niż Resident Evil 2 i Resident Evil Village , które potrzebowały czterech dni na wysyłkę tej samej kwoty.

Niezwykle imponujące. Zwłaszcza, że Resident Evil 4 nie jest dostępny na Xbox One. Czy może to oznaczać, że ten remake tego, co wielu uważa za najlepszą grę w serii, stanie się najlepiej sprzedającym się Resident Evil w historii? Co o tym sądzicie i jak do tej pory podoba Wam się Resident Evil 4?

Resident Evil 4

Powiązane teksty

0
Resident Evil 4Score

Resident Evil 4

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najnowszy remake Capcomu zabiera nas z powrotem do Hiszpanii, aby zmierzyć się z klanem Los Iluminados jako Leon S. Kennedy.Wczytywanie następnej zawartości