Polski
Gamereactor
wiadomości
Saborus

Saborus, gra z gatunku survival horror o przetrwaniu jako kurczak w rzeźni, wydaje demo

Nie jestem pewna, czy w przyszłości jeszcze kiedykolwiek zjem nuggetsy.

W rozwoju gier niezależnych leży prawdziwy przełom w grach wideo przyszłości. Te małe projekty są tymi, które najbardziej odważają się wprowadzać innowacje pod względem narracji i nowej mechaniki gry, a także pozostawiają nas z najbardziej odświeżającymi niespodziankami. Teraz, gdy mamy czerwiec i stoimy u progu sezonu eventowego z największymi ogłoszeniami, jest to również dobry moment, aby wypróbować kilka zabawnych wersji demonstracyjnych skromniejszych gier, jak ma to miejsce w przypadku Saborus.

Saborus jest tworzony przez jednoosobowe brazylijskie studio Jeana Limy, High Room, i przedstawia wstrząsającą ucieczkę kurczaka o imieniu Gisele z rzeźni zwierząt. Tytuł chce, abyś naprawdę poczuł stres zwierzęcia, gdy jest w niewoli i stawia czoła swojemu ostatecznemu losowi, aby stać się skrzydełkami kurczaka.

Demo Saborus będzie dostępne przez dwa dni na Steamie z okazji wydarzenia OTK Games Expo, a pełna wersja gry ma pojawić się jednocześnie na PC, PS4, PS5, Xbox Series, Xbox One i Nintendo Switch w najbliższej przyszłości.

Czy zasmakujesz terroru Saborus ', czy jesteś kurczakiem?

HQ
SaborusSaborus
Saborus

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości