Polski
Gamereactor
wiadomości
Sam & Max: The Devil's Playhouse Remastered

Sam & Max: The Devil's Playhouse Remastered wyląduje sie

Ostatni rozdział trylogii zostanie poprawiony tego lata.

HQ

W ciągu ostatnich kilku lat tytuły Sam & Max stworzone przez Telltale otrzymały nowoczesne, zaktualizowane, zremasterowane wersje, a teraz nadszedł czas, aby ostatnia gra z tej trylogii również została poddana tej obróbce.

Sam & Max: The Devil's Playhouse Remastered przywraca tytuł z 2010 roku, ale z "zaktualizowaną grafiką, oświetleniem, synchronizacją ruchu warg, zdjęciami i muzyką", co sprawia, że jest to "najbardziej ambitny remaster ze wszystkich", jak czytamy w komunikacie prasowym.

Możemy również spodziewać się przerobionych środowisk, które będą zawierały więcej szczegółów, a także przywróconej w całości zawartości oryginalnej gry, a także kolekcji nieznośnych błędów, które zostały zgniecione i usunięte z drogi.

Tym razem nie będzie też funkcji dostępnych wyłącznie na platformie, ponieważ Nutri-Specs Toy of Power, który był unikalny dla edycji oryginalnej gry na PS3, będzie teraz dostępny dla wszystkich graczy, którzy będą mogli z nich dobrze korzystać na wszystkich platformach. I tak, oznacza to, że gra nie będzie już dostępna wyłącznie na PS3, ponieważ zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X/S oraz Switch.

Obejrzyj poniższy zwiastun zapowiadający grę, przed jej premierą 14 sierpnia 2024 roku.

HQ
Sam & Max: The Devil's Playhouse Remastered

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości