Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer 40,000: Space Marine II

Twórca Kosmicznego Marine pomógł zaprojektować pancerz Warhammer 40,000: Space Marine II

Dyrektor kreatywny Oliver Hollis-Leick zdradził, w jaki sposób udało im się odwzorować pancerz Space Marine w nadchodzącej grze.

HQ

Warhammer 40,000: Space Marine II to - dla wielu fanów Grimdark Far Future - najbardziej oczekiwana gra, która wyszła z uniwersum niekończącego się konfliktu. Jako kontynuacja ukochanej gry akcji, która naprawdę przygnębiła klimat Kosmicznego Marines, istnieje pewna presja, aby zrobić to samo w sequelu.

Na szczęście, jak ujawnił dyrektor kreatywny Oliver Hollis-Leick w niedawnym wywiadzie z nami, pracownicy Saber Interactive mieli kilka rad od Jesa Goodwina, twórcy Space Marine, w zakresie projektowania i wyglądu superżołnierzy.

Games Workshop przedstawiło Goodwina ludziom z Saber, a następnie pokazał im wiele swoich sekretów projektowych. "To świetny facet, przyniósł ze sobą ten czarny notatnik i otworzył go, a tam są wszystkie jego szkice" – wyjaśniła Hollis-Leick.

"Szkice rzeczy, których nigdy nie zobaczysz na figurkach ani w grach. Jak działa każdy najmniejszy element zbroi, co to robi, co robi tamto. Wiedział wszystko. To wszystko było bardzo funkcjonalnym procesem projektowym. Wyjaśnił więc, jak powinien poruszać się kosmiczny marines, jak wpływa na niego pancerz, jaki jest rozkład masy.

I tak, kiedy grasz w Warhammer 40,000: Space Marine II 9 września i zastanawiasz się, skąd wziął się wygląd Kosmicznego Marine, oryginalny twórca tego superżołnierza przyszedł z pomocą.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości