Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer 40,000: Space Marine II

Wszystko, co musisz wiedzieć o Warhammer 40,000: Space Marine II

Jakbyśmy nie byli już wystarczająco podekscytowani...

HQ

Wczoraj w końcu dostaliśmy obiecaną prezentację nadchodzącego Warhammer 40,000: Space Marine II, która oferowała wiele ekscytujących szczegółów.

Między innymi dowiedzieliśmy się nieco więcej o kampanii, której akcja toczy się sto lat po jej poprzedniczce, gdzie Tytus i jego ludzie (w grę można grać w trybie kooperacji z maksymalnie dwoma znajomymi, a także istnieje dedykowany tryb o nazwie Operacje) walczą z półnieskończoną liczbą Tyranidów.

Aby odnieść większy sukces w tym przedsięwzięciu, masz do dyspozycji swego rodzaju centralne centrum o nazwie Barka bojowa, w którym masz możliwość modyfikowania i ulepszania broni, aby dopasować ją do swoich upodobań i oczywiście stylu gry. Jeśli znasz swojego Warhammera 40K, oczywiście masz dobre pojęcie o tym, jakie brutalne narzędzia i broń są dostępne, i wygląda na to, że fani docenią ofertę.

Jeśli masz ochotę na większą rywalizację, dostępny jest również tryb gry o nazwie Wieczna wojna, w którym chodzi o PvP. Od samego początku do wyboru jest kilka trybów rozgrywki ( nie ma jednak mikrotransakcji), jednym z nich są oczywiście honorowe death matche w Annihilation.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o tej obiecującej grze akcji, która zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X 9 września.

HQ
Warhammer 40,000: Space Marine II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości