Polski
Gamereactor
wiadomości
Grid Legends

Zwiastun Grid Legends "Man. Machine" z Ncuti Gatwa

Tushek, producent hipersamochodów, debiutuje w grach wideo, prezentując ekskluzywny gameplay z pierwszego spojrzenia na TS 900 Racer Pro.

HQ

Codemasters i EA opublikowały dziś zwiastun Grid Legends "Man. Machine", w którym występuje wielokrotnie nagradzany aktor Ncuti Gatwa.

HQ

Grid Legends to wyścigowa gra akcji, w której znajdziesz już znane, jak i nowe opcje rozgrywki. Dzięki kreatorowi wyścigów gracze mogą rozgrywać wymarzone pojedynki wielu klas i personalizować je, zmieniając warunki pogodowe, porę dnia lub dodając rampy i bramki doładowujące. Nowością jest również tryb "Driven to Glory" - brutalna opowieść o sportach motorowych, łącząca technologię produkcji wirtualnej z rozgrywką, w której gracze walczą o zwycięstwo w Grid World Series.

W grze debiutuje także Tushek, producent supersamochodów, dołączając do rozgrywki model TS 900 Racer Pro. Ta ekskluzywna hybryda, dostępna tylko w 12 egzemplarzach na całym świecie, stanie się ulubieńcem fanów, dzięki swoim właściwościom jezdnym, osiągom i prędkości maksymalnej 380 km/h.

Grid Legends będzie dostępny od 25 lutego na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5, a także na PlayStation 4, Xbox One i PC (przez Origin i Steam).

Powiązane teksty

0
Oficjalna okładka Grid Legends

Oficjalna okładka Grid Legends

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Niedawno ogłoszono, że Grid Legends, najnowsza gra wyścigowa brytyjskiego studia Codemasters, zostanie wydana 25 lutego na PC, Playstation 4/5, Xbox One i Xbox Series...Wczytywanie następnej zawartości