Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Immortals of Aveum ma nadzieję na Cyberpunka 2077 z ogromną aktualizacją

Czy więcej zawartości, Nowa Gra+, bezpłatna wersja próbna i zwiększenie wydajności mogą oznaczać powrót tej gry za dwa tygodnie?

HQ

Wasz naprawdę był bez wątpienia jednym z najbardziej pozytywnych recenzentów, gdy Immortals of Aveum wystartowało w sierpniu, więc nie było zaskoczeniem, gdy dowiedziałem się, że Ascendant Studios musiało zwolnić prawie połowę swoich pracowników po słabej sprzedaży trzy tygodnie później. Nie oznaczało to, że pozostali deweloperzy rezygnowali z gry. Obiecali, że będą nad nim pracować i poprawiać wiele rzeczy w swoim debiutanckim tytule. Pierwszą dużą część tego zobaczymy za dwa tygodnie.

Ascendant Studios ujawnia, że Immortals of Aveum otrzyma ogromną aktualizację 16 listopada. Aktualizacja Echollector nie tylko poprawi wydajność i naprawi błędy. Da nam to również więcej zawartości gry końcowej. W całym Aveum pojawią się nowi skażeni Shatterfane, zabierając nas w nowe miejsca i nowego bossa. Nagrodzi nas to również nowym sprzętem i fabułą, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak duży wpływ będą miały te rzeczy.

Mówiąc o sprzęcie, aktualizacja obejmie również Nową Grę+. Pozwoli nam to ponownie przejść grę większością zaklęć i umiejętności (nie zaklęciami Augment), a nasz ekwipunek będzie mógł zostać ulepszony do jeszcze wyższych poziomów. W takim razie ma sens, że nowy, wyższy poziom trudności o nazwie Grand Magnus jest również wprowadzany, aby dać nam większe wyzwanie.

Te ulepszenia i dodatki są oczywiście miłe dla tych z nas, którzy już posiadają grę, ale prawdopodobnie nie wystarczą na papierze, aby przekonać tych, którzy wciąż siedzą na płocie. Dlatego 16 listopada dostępna będzie darmowa wersja próbna na PlayStation 5 i Xbox Series (demo Steam wystartuje w "drugiej połowie listopada"). Pozwoli ci to przejść przez pierwsze dwa rozdziały gry. Nieźle, nawet jeśli gra stanie się o wiele lepsza, gdy później zdobędziesz lepszy sprzęt i umiejętności.

Bardziej szczegółowych informacji na temat tej aktualizacji spodziewajcie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Immortals of Aveum
Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości