Polski
Gamereactor
artykuły

Netflix: Co obejrzeć w czerwcu 2024 r.

To bez wątpienia wielki miesiąc dla miłośników kina.

HQ

Netflix ma przed sobą dość dziwny miesiąc. Streamer przedstawił plany debiutu kilku ekscytujących i obiecujących filmów, ale najwyraźniej zapomniał uzupełnić je również o oczekiwane programy telewizyjne. W kolejce jest kilka ekscytujących programów, niektóre nowe, niektóre stare, co ostatecznie sprawia, że miesiąc jest dość interesujący, szczególnie dla miłośników kina.

Zanim przejdziemy do tego, co Netflix przygotował na czerwiec 2024 r., krótkie zastrzeżenie: oparliśmy nasze wybory na brytyjskich dodatkach, więc sprawdź lokalnie, aby uzyskać dokładne informacje.

Killing Eve: Sezon 3 - 1 czerwca

Nie będziemy kłamać, w tym sezonie trochę upuściliśmy piłkę. Killing Eve przeszedł od serialu dramatycznego, który trzeba obejrzeć, w dość zapomniany serial dzięki temu brakowi ostatniego wyjścia. Ale nawet jeśli tak jest, jeśli śledziłeś historie Ewy Sandry Oh i Villanelle Jodie Comer, nie będziesz chciał przegapić tej ostatniej partii odcinków.

Pod Paryżem – 5 czerwca

Ten zdecydowanie nie jest dla osób cierpiących na talasofobię. Under Paris to film, w którym biolog morski walczy z krwiożerczym rekinem, który jakimś cudem przedostał się w głąb Sekwany. Jeśli lubisz horrory o stworach i czekałeś na coś innego, co mogłoby rzucić wyzwanie Jaws, to jest to film, na który warto zwrócić uwagę.

To jest reklama:

Łasuchy: Sezon 3 – 6 czerwca

Ostatni sezon dramatu fantasy. W ostatniej serii odcinków Sweet Tooth młody Gus wyrusza w ostatnią podróż, próbując wyleczyć Sick i odkryć pochodzenie hybryd. Spodziewajcie się chwytających za serce i emocjonalnie złożonych uderzeń narracyjnych w tym rozstrzygającym sezonie.

Płatny zabójca – 7 czerwca

Glen Powell jest obecnie osobą, którą każdy mężczyzna chce być i każda kobieta chce z nią być. Gwiazdor Top Gun użycza swoich talentów Netflixowi, aby zostać płatnym zabójcą, który gubi się po tym, jak zostaje oplątany i zauroczony podejrzaną miejscową kobietą graną przez Adrię Arjonę.

To jest reklama:

HQ

Ultraman: Rising – 14 czerwca

W tym animowanym japońskim filmie supergwiazda baseballu wraca do domu w Japonii, aby przywdziać płaszcz i zostać bohaterem Ultraman. Jednak sprawy przybierają nieprzewidziany obrót, gdy wspomniany baseballista, Ken Sato, ma również za zadanie wychować niemowlę Kaiju, które tak się składa, że jest dzieckiem jednego z jego największych wrogów.

Ostrzeżenie o wyzwalaczu – 21 czerwca

Jessica Alba użycza swoich umiejętności firmie Netflix w tym błyskotliwym i surowym filmie akcji. Trigger Warning Alba wciela się w rolę agentki do zadań specjalnych, która po odziedziczeniu baru po ojcu i powrocie do domu musi stawić czoła okrutnemu lokalnemu gangowi. Spodziewajcie się dużo wysoce skoordynowanej i krwawej akcji w nadchodzącym filmie.

HQ

That 90s Show: Sezon 2 - część 1 - 27 czerwca

Formanowie wracają na Netflix w czerwcu. Po pierwszym sezonie That 90s Show, w tym drugim wyjściu i serii odcinków zobaczymy, jak Leia i reszta gangu dzieciaków z sąsiedztwa robią różne zwariowane figle w latach 90., podczas gdy dziadkowie Kitty i Red próbują utrzymać wszystko w ryzach.

HQ

Sprawa rodzinna – 28 czerwca

Zac Efron, Nicole Kidman i Joey King zderzają się w tej komedii romantycznej od Netflix. W A Family Affair King gra rolę asystenta aktora Efrona, który z kolei zostaje uwikłany i zauroczony matką postaci granej przez Kinga, granej przez Kidman. Tak, zrobi się bałagan.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości