Polski
Gamereactor
wiadomości
Steamworld Heist II

Steamworld Heist II trwa około 30 godzin

Kontynuacja strategii zapewni Ci zajęcie na dłuższy czas.

HQ

Steamworld Heist II ma pojawić się na PC i konsolach na początku sierpnia, ale już teraz mieliśmy okazję zagrać w grę w zapowiedzi, którą możecie przeczytać tutaj pod szczegółami.

Podczas naszego pobytu w Los Angeles na Summer Game Fest mieliśmy okazję spotkać się z Petterem Magnussonem z Thunderful, aby dowiedzieć się więcej o tej kontynuacji strategii turowej, w tym o tym, ile czasu zajmie jej ukończenie.

"Tak, ta gra trwa prawie 30 godzin. I tak, to wciąż jak kampania fabularna. Prawdopodobnie jest jeszcze więcej, jeśli chcesz zrobić wszystko. Ale po drodze są wybory, jeśli chodzi o misje, które chcesz ukończyć. Nie musisz robić ich wszystkich, ale jest to dość skomplikowana historia, która zaczyna się od tej załogi, jak wspomniałem. I tak, cóż, próbują się dowiedzieć, co się stało z tym oceanem.

Obejrzyj poniższy wywiad, aby dowiedzieć się więcej o tym, co sprawia, że nowy system morski jest tak wyjątkowy i dlaczego Thunderful chciał stworzyć sequel Heist po prawie dekadzie nieobecności w serii.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości