LIVE
HQ
logo hd live | MultiVersus
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Destiny 2: Lightfall

   W Destiny 2 "Ku światłu" pojawi się oparty na falach tryb hordy o nazwie Natarcie

   Pojawi się w kwietniu, a jego zadaniem będzie przetrwanie do 50 fal zagrożenia ze strony wroga.

   HQ

   Bungie ogłosiło niedawno, że w celu wypełnienia luki po opóźnieniu Destiny 2: The Final Shape do lata, uruchomi nową listę bezpłatnych aktywności dla wszystkich Guardians. Ta nowa partia zawartości, znana jako Into the Light, pojawi się w kwietniu, a teraz Bungie ujawniło niektóre z tego, co zaoferuje graczom.

   Mięso na kościach wydaje się być nowym trybem gry o nazwie Onslaught. Jest to w rzeczywistości nowy tryb hordy oparty na falach, w którym trzyosobowa drużyna ogniowa Guardians musi odeprzeć 10 fal wrogów. Pojawi się nawet trudniejszy wariant, w którym dostępnych jest 50 fal, podzielonych na pięć zestawów po 10 fal różnych wrogich frakcji. Ta trudniejsza wersja będzie dostępna tylko dla gotowych drużyn i będzie służyć jako prawdziwe wyzwanie w grze końcowej.

   Ideą Onslaught będzie obrona punktów przed atakującymi wrogami, a aby pomóc w tym wysiłku, możesz wykorzystać zebrany i zdobyty złom do tworzenia i rozwijania elementów obronnych, które można ulepszać, takich jak wieżyczki i potykacze. Haczyk polega na tym, że punkty, które musisz chronić, będą się obracać na mapie. Zasadniczo, jeśli grałeś w trybie Gears of War Horde, prawdopodobnie będziesz dość dobrze zaznajomiony z tą konfiguracją.

   Into the Light ma również przynieść kilka innych gadżetów (w tym Shaxxa jako sprzedawcę i oferującego część swojego arsenału), ale więcej na ten temat usłyszymy w przyszłym tygodniu podczas transmisji poświęconej Into the Light.

   Destiny 2: Lightfall

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości