Polski
Gamereactor
zapowiedzi
Anger Foot

Anger Foot Zapowiedź: Najbardziej kozacka gra niezależna 2024 roku?

Zapoznaliśmy się z nadchodzącą grą akcji Free Lives, aby zobaczyć, jak kształtuje się przed debiutem w tym roku.

HQ

Gdybyście powiedzieli mi, że deweloper Free Lives stworzył pomysł na Anger Foot po kilkudniowym benderze napędzanym narkotykami, nie zdziwiłbym się. Ta gra jest tak szalona i dziwna, jak tylko można sobie wyobrazić, ale jest to również jedna z największych zalet gry. Studnia... To i szybka, płynna i kozacka rozgrywka.

HQ

Czym więc jest Anger Foot ? Jest to gra, w której gracze wcielają się w postać znaną jako Anger Foot, nazwaną tak ze względu na jego dosłowne wściekłe stopy. Dziwny bohater jest w rzeczywistości tym, co otrzymujesz, jeśli John Wick zamienia dobrze choreograficzne sztuki walki z surową siłą powstrzymującą kopnięcia, gdy szybuje przez świat, zabijając wrogów z ogromną siłą. Dlaczego wpada w krwiożerczy szał? Anger Foot jego ograniczona kolekcja butów została skradziona przez cztery gangi, które rządzą i kontrolują opanowaną przestępczość Shit City i chce je odzyskać i zemścić się po drodze.

Anger Foot jest skonfigurowany w taki sposób, że gracze muszą przelatywać przez krótkie poziomy pełne wrogów. Chodzi o to, aby przejść od początku do końca, eliminując po drodze jak najwięcej zagrożeń, jednocześnie wykonując często dość trudne cele poboczne, a wszystko to bez odnoszenia zbyt dużych obrażeń. Jeśli zostaniesz zaatakowany przez wroga, giniesz i poziom musisz rozpocząć od zera. Jeśli przyjmiesz zbyt wiele pocisków w krótkim czasie, spadniesz z budynku lub staniesz twarzą w twarz z siłą eksplozji, spotka cię ten sam koniec. Ponieważ Anger Foot została zaprojektowana jako bardzo szybka gra, w której gracze muszą skutecznie reagować natychmiast, aby przetrwać i pokonać zagrożenia, przechodząc przez poziomy, które są podzielone na wiele pomieszczeń, co prowadzi do niemal taktycznej rozgrywki, koncepcja unikania śmierci nie zawsze jest łatwa. Ale to właśnie sprawia, że Anger Foot jest tak ekscytującą grą.

To jest reklama:
Anger FootAnger Foot
Anger FootAnger Foot

Ten tytuł nigdy nie zwalnia hamulców. Pomiędzy szybkością i responsywnością rozgrywki, dudniącą i hardkorową ścieżką dźwiękową oraz ogólnym szorstkim tonem, ta gra polega na zwiększeniu tętna i pogrążeniu się w chaosie. Płynność i sposób, w jaki możesz dopasować atak wręcz i strzelaninę za pomocą broni, którą można podnieść z pokonanych wrogów, oraz to, jak rezonuje to ze sposobem, w jaki musisz podejść do pokonywania unikalnych typów wrogów i wykorzystywania otoczenia na swoją korzyść, aby wykorzystać eksplodujące beczki lub znaleźć bezpieczniejsze sposoby na przejście przez każdy poziom, Wszystko to oznacza, że mamy do czynienia z bardzo dopracowanym i ścisłym zapętleniem rozgrywki. Na przykład nie możesz strzelać do wrogów tarczami do zamieszek i zamiast tego musisz ich kopać, ale prawdopodobnie nie chcesz stosować tego samego podejścia do wrogów uzbrojonych w strzelby. Nie żeby nie było powodu, aby nie próbować, ponieważ Anger Foot polega na sprawczości gracza i radzeniu sobie z każdym spotkaniem i sytuacją w sposób, jaki uznasz za stosowny.

Powiem, że są chwile, w których jest to trochę frustrujące. Zdarzają się sytuacje, w których przepływ ma problemy i grzęźniesz, być może dlatego, że wrogowie nagle kierują swój wewnętrzny Deadshot i nigdy nie chybiają ani jednego pocisku, lub zamiast tego dlatego, że rejestr trafień nie działa na twoją korzyść, co prowadzi do tego, że wrogowie przeżywają walki wręcz i ataki, które zwykle zakończyłyby się zabójstwem. Napotkałem też kilka dziwnych problemów, które bez wątpienia zostaną rozwiązane do czasu pełnego uruchomienia Anger Foot, w tym wrogowie przenikający przez ściany, aby cię zaatakować, oraz ogromne spadki liczby klatek na sekundę podczas eksplozji i chaotycznych momentów. Ale to bardziej drobne frustracje niż cokolwiek innego.

To jest reklama:
Anger Foot
Anger FootAnger FootAnger Foot

Ponieważ Anger Foot jest bezproblemową rozrywką i ma świetną równowagę między wyzwaniami. Jeśli chcesz po prostu przejść przez poziomy, absolutnie możesz bez ograniczeń. Jeśli wolisz spróbować pokonać wiele trudniejszych celów, takich jak bardzo szybkie pokonywanie poziomów lub ukończenie poziomu tylko za pomocą ataku wręcz, możesz również zdobyć dodatkowe gwiazdki celów, które można wykorzystać do zdobycia nowych butów do noszenia Anger Foot. Ponadto fakt, że każdy poziom jest naprawdę inny i oferuje unikalne wyzwanie do końca, oznacza, że nigdy nie czujesz się znudzony, co jest dodatkowo wspomagane przez walki z bossami, które są od czasu do czasu oferowane, wymagające opanowania nowych mechanik rozgrywki i wyzwań.

Anger Foot jest nie tylko naprawdę wciągająca i przyjemna do grania, ale jest to wizualna uczta z fantastyczną i kolorową grafiką oraz ścieżką dźwiękową, która sprawi, że będziesz chciał przeskoczyć przez okno lub rozbić stół. Ta gra to czysta energia i chaos i bez wątpienia zapewni rozrywkę z łatwością, gdy pojawi się w całości na PC w tym roku.

Powiązane teksty

Anger Foot Score

Anger Foot

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Free Lives to chaotyczny i absurdalny FPS akcji, który nigdy nie przestaje bawić.Wczytywanie następnej zawartości