Polski
Gamereactor
zapowiedzi
Immortals of Aveum

Immortals of Aveum Impresje: To rodzaj magii

Ponownie zagraliśmy w magicznego FPS-a Ascendant Studios na Summer Game Fest Play Days w Los Angeles.

HQ

Po przeczytaniu Podgląd Eryka Immortals of Aveum kilka miesięcy temu, zauważyłem, że zaznaczam 20 lipca w moim kalendarzu, ponieważ wydawało się całkiem jasne, że Ascendant Studios EA jest zwycięzcą ze swoim magicznym Call of Duty -podobny do projektu. Po zapoznaniu się z Immortals of Aveum (to wymawiane ay-vee-um, jeśli się zastanawiasz), nadal jestem bardzo podekscytowany tą obiecującą, ekscytującą, filmową strzelanką.

HQ

Ponieważ rozmawialiśmy już o tym wcześniej, pokrótce dotknę historii w centrum Immortals of Aveum. Grasz jako Jak, Immortal, którego zadaniem jest pomoc w stłumieniu sił inwazyjnych prowadzonych przez potężnego użytkownika magii o imieniu Sandrakk. Pod dowództwem General Kirkan Giny Torres wyruszasz w świat, aby walczyć w fantastycznych środowiskach, w tym w ogromnych chodzących magicznych mechach, na zdewastowanych liniach frontu, w bujnej dżungli, a wszystko to przeciwko mnóstwu wrogów, czy to zwykłych żołnierzy władających magią, czy nawet śmiercionośnych smoków.

Kluczową częścią historii Immortals of Aveum's niekoniecznie jest koncepcja, która za nią stoi, ale sposób, w jaki jest opowiedziana. Podobnie jak kampania Call of Duty, historia jest krzykliwa, wysokobudżetowa, pełna ekscytujących elementów i momentów, a jednak w przeciwieństwie do Call of Duty, Immortals stara się dodać trochę prawdziwej sprawczości gracza, oferując zadania poboczne, postępy i, co dziwne, system wielopoziomowych łupów. Powiem, że sam nie jestem wielkim fanem tej ostatniej części, ponieważ wydaje mi się, że może to wprowadzać niepotrzebną złożoność do gry, która błyszczy w swoich podstawowych elementach rozgrywki - w ten sposób opowiada swoją historię i magiczne systemy.

To jest reklama:

Magia to w większości trzyczęściowy system, w którym gracze przełączają się między zielonymi, czerwonymi i niebieskimi systemami magii. Czerwień to magia walki w zwarciu i jest odpowiednikiem strzelb i tak dalej. Niebieski to magia dalekiego zasięgu, idealna do eliminowania odległych zagrożeń. Wreszcie, zielony jest pośrednikiem grupy i najlepiej opisać go jako karabin szturmowy (lub Needler dla fanów Halo) w ogólnej mowie strzelanek. Każdy z nich jest łatwy do przełączania według własnego uznania i będzie wymagał od ciebie zrobienia tego, aby pokonać niektórych osłoniętych wrogów i rozwiązać zagadki środowiskowe, a jednocześnie oferuje naprawdę ekscytujący i ekscytujący przepływ, który jest dodatkowo wspomagany przez dodatkowe umiejętności i ruchy, które pozwalają Jak rozrywać zagrożenia i przecinać przeciwników, którzy staną mu na drodze.

Immortals of AveumImmortals of Aveum
Immortals of Aveum

Wszystko, co musisz zrobić, to obejrzeć zwiastun, aby poznać istotę wartości produkcji, którą Immortals of Aveum zaoferuje. Czuje się premium i ma błyszczące wykończenie kampanii Call of Duty, nawet jeśli Immortals chce pozbyć się znajomego piętna, które stało się związane z serią Activision, piecząc mnóstwo elementów zorientowanych na gracza. Postęp i budowanie pozwalają zaprojektować Jaka, który pasuje do sposobu, w jaki chcesz grać, zadania poboczne i dodatkowe cele oznaczają, że jest więcej do zrobienia poza główną fabułą, ale długa główna narracja nadal będzie cię angażować, jeśli to wszystko, czego szukasz.

To jest reklama:

Podczas gdy udało mi się zagrać tylko fragment szerszego doświadczenia Immortals of Aveum, sekcji, która tak naprawdę nie pozwoliła narracji zająć centralnego miejsca, pomimo kilku ekscytujących momentów, rozgrywka i prezentacja błyszczały bez wysiłku. Magiczne systemy są responsywne i łatwe do zrozumienia, ale mają głębię, która pozwoli wykwalifikowanym graczom opanować je w interesujący sposób, a grafika i wydajność nigdy nie zmniejszyły wrażenia, jakie wywarły zwiastuny - nawet jeśli trafiłem na kilka poważnych błędów w tej wczesnej kompilacji, które niewątpliwie zostaną naprawione do czasu premiery.

HQ

Wraz ze zbliżającym się lipcem, Immortals of Aveum ma doskonałą okazję, aby wykorzystać i zaznaczyć swoją obecność w przestrzeni gier. Jeśli do tej pory nie śledziłeś tego magicznego FPS, powinieneś być bardzo podekscytowany tą grą, ponieważ ma idealną kombinację wysokiej produkcji, krzykliwej i ciasnej rozgrywki oraz unikalne założenie, które pozwoli jej służyć (miejmy nadzieję) jako punkt wyjścia dla zupełnie nowej serii. Chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone na tym froncie, dyrektor generalny Ascendant's i Immortals of Aveum's gra Bret Robbins powiedział nam, że "w tym świecie i historii jest o wiele więcej niż to, co opowiedzieliśmy do tej pory", więc drzwi są oficjalnie otwarte dla większej części tego wszechświata w przyszłości, i nawet jeśli Immortals of Aveum  nawet jeszcze nie wystartował, co mnie bardzo ekscytuje.

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości